İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Millet İttifakı'nın dağıldığına yönelik iddialara cevap verdi. Akşener "Cumhur İttifakı'nı destekleyen gazetecilerin fantezilerine uygun sorularla karşılaştığımızı görüyorum" dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Millet İttifakı'yla ilgili açıklamalarda bulundu. Son dönemde ittifakın çatırdadığına yönelik iddialara canlı yayında sert cevap verdi. Akşener, 'İttifak dağılıyor mu' iddialarıyla ilgili, "Millet İttifakı'nın bozulup bozulmayacağına yönelik sorulara baktığınızda ağırlıklı olarak Cumhur İttifakı'nı destekleyen gazetecilerin fantezilerine uygun sorularla karşılaştığımızı görüyorum ben." şeklinde konuştu.

"BUNLAR FANTEZİLERİNE UYGUN SORULAR"

İYİ Parti lideri Meral Akşener, Fox TV canlı yayınında İsmail Küçükkaya'nın sorularını yanıtladı. Küçükkaya, Akşener'e Kılıçdaroğlu'nun 'Millet İttifakı'nın dağılması için devlet istihbarat elemanlarını araya soktu' mesajını gösterdi. Bunun üzerine açıklama yapan Akşener, "Kılıçdaroğlu ile görüşmem olmadı. Hangi bilgiler ışığında bunu söylüyor bilmiyorum ama Millet İttifakı'nın bozulup bozulmayacağına yönelik sorulara baktığınızda ağırlıklı olarak Cumhur İttifakı'nı destekleyen gazetecilerin fantezilerine uygun sorularla karşılaştığımızı görüyorum ben." dedi.

Sefer Aycan, kentsel dönüşüm ve fay hattı için soru önergesi verdi! Sefer Aycan, kentsel dönüşüm ve fay hattı için soru önergesi verdi!