7 saat önce ASAYİŞ

Kahramanmaraş’ta emniyet güçleri tarafından son bir hafta içerisinde yapılan operasyonlar kapsamında 146 kişi yakalandı.

7 saat önce ASAYİŞ

Kahramanmaraş’ta sürücü kontrolünü kaybettiği otomobille bariyerlere çarpması sonucu trafik kazası yaşandı.

8 saat önce Dulkadiroğlu

Dulkadiroğlu Vezir Hoca Bulvarı’nda yürütülen bakım ve onarım çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Görgel, “Dulkadiroğlu ilçemizde; Vezir Hoca Bulvarı, Sakarya Caddesi, Alparslan Caddesi ve muhtelif arterlerde 20 kilometrelik güzergahın ulaşımını iyileştiriyoruz. Ayrıca ilçemizde 20 bin metrekare kilit parke çalışmamız devam ediyor. İlk etap çalışmalarımızın maliyeti 30 Milyon TL” dedi.

8 saat önce Kahramanmaraş

Büyükşehir Belediyesi, Onikişubat ilçesi Yirmiikigün Mahallesi’nde başlattığı yağmursuyu hattı imalatlarını sürdürüyor. KASKİ tarafından yürütülen çalışmalarla bölgeye yeni yağmursuyu hatları kazandırılıyor.

9 saat önce ASAYİŞ

Kahramanmaraş’ta yolun karşısına geçmek isteyen yaya, otomobil çarpması sonucu yaralandı.

11 saat önce Kahramanmaraş

Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde Diyanet Vakfı, Mehir Vakfı, Kahramanmaraş ve Konya İl Müftülüğü destekleriyle gerçekleştirilecek toplu düğün töreni öncesi 100 çifte gelinlik ve damatlıklarının teslimi yapıldı. Çiftler, sağlanan desteklerden duyduğu memnuniyeti belirterek emeği geçen herkese teşekkür etti.

13 saat önce Kahramanmaraş

Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu ilçesinde 6 Şubat depremlerinde evlerini kaybeden vatandaşlar, konteyner kentten çıkarılarak başka bir bölgeye yerleştirilme kararına karşı eylem yaptı.

13 saat önce Kahramanmaraş

Kahramanmaraş Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü (MADOSK) üyeleri, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları çerçevesinde Erciyes Dağı'na tırmandı.

13 saat önce Dulkadiroğlu

Dulkadiroğlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Sümer Mahallesi'nde yeni yol açma çalışması yaptı.

14 saat önce Kahramanmaraş

Tarım ve Orman Bakanlığı, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ) tarafından yürütülen sulama projeleri kapsamında Kahramanmaraş'ta 2024 yılı sulama sezonu başladı.

/*Webview mobil uygulama için geri tuşu*/