Başkan Adayı Toptaş: “Hemşehrilerimizin Güvenine Layık Olmak İçin Var Gücümüzle Çalışacağız” Başkan Adayı Toptaş: “Hemşehrilerimizin Güvenine Layık Olmak İçin Var Gücümüzle Çalışacağız”
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, TBMM'de düzenlenen İYİ Parti Grup Toplantısında Dr. Selahaddin Can'ın Dulkadiroğlu Belediye Başkan adayı olduğunu açıkladı. Dr. Selahaddin Can, uzun yıllar boyunca Kahramanmaraş'ta doktorluk görevini sürdürmüş ve halk tarafından tanınan bir isimdir.
Akşener, Selahaddin Can'ı kürsüye davet ederek adaylığını duyurdu ve Dulkadiroğlu ilçesine hayırlı olması temennisinde bulundu. Dr. Can, adaylığının açıklanmasının ardından yaptığı açıklamada, halkın sorunlarına çözüm bulmak için bu göreve talip olduğunu belirtti. Genel Başkan Akşener'in kendisine tevdi ettiği onurlu görevi layıkıyla yerine getireceğini ifade etti.
Sonuç:
İYİ Parti'nin Dulkadiroğlu Belediye Başkan adayı olarak açıklanan Dr. Selahaddin Can, Kahramanmaraş'ta uzun yılların deneyimine sahip bir isimdir. Halka hizmet etme amacıyla siyasete atılan Dr. Can, genel başkanın güvenini kazanarak seçim sürecine liderlik edecek. Adaylık açıklamasının ardından Dulkadiroğlu ilçesindeki seçmenlerin ve kamuoyunun tepkileri merak konusu olacaktır.
Editör: Atilla Şakacı