Kahramanmaraş’ta silahlı kavga: 2 ölü 3 yaralı Kahramanmaraş’ta silahlı kavga: 2 ölü 3 yaralı
6 Şubat günü deprem faciasının ardında adeta 50 bini aşkın can kaybı ve binlerce tuzla buz olmuş binaların ardından yaklaşık neredeyse her gün Kahramanmaraş sallanmaya devam ediyor.
Kahramanmaraş 3 kez 3 büyüklüğü üstünde PEŞ PEŞE SALLANDI! Kandilli 2 il için uyardı DİKKAT- Kandilli Rasathanesi bugün 16 Mayıs Salı gününe ilişkin olarak deprem verilerini açıkladı. Binlerce can kaybı ve ölümlerin ardından adeta Türkiye'nin hafızasına kazınan deprem faciasının merkez üssü Kahramanmaraş'ta depremler durmak bilmeden devam ediyor.
son-dakika-o-il-besik-gibi-sallaniyor-pes-pese-6-defa-deprem-oldu-naci-gorurden-flas-aciklamalar-gbhg.webp
Bugün yine depremle gözünü açan Türkiye Kahramanmaraş'ta 3 kez üst üste 3 büyüklüğü üzerinde yaşanan depremlerle uyandı. 16 Mayıs gece saatleri ile başlayan depremler aralıklarla devam etti.
Kandilli Rasathanesi'nin verilerine göre, Kahramanmaraş Göksun'da bugün saat 01:39'da 3.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yine gece saatlerinde 00:06'da da Malatya'da 3 büyüklüğünde bir deprem yaşandı.
Sabah saatlerine doğru saat: 07:29'da Kahramanmaraş'ta 3.2 büyüklüğünde bir deprem daha yaşandı. Son olarak saat: 09:15'te 3.2 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi.
Peş peşe gelen depremler panik yarattı.
defgg.jpgded.jpg