Afşin Haberleri

Afşin haberleri ve güncel Afşin gelişmeleri, Afşin ile ilgili tüm video, Afşin fotoğrafları ve Afşin haberleri Maraş Pusula Haber sitemizde


Kahramanmaraş

Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı boyunca belediye ve özel halk otobüsleriyle şehir merkezi, Afşin, Elbistan ve Göksun’da vatandaşlara ücretsiz toplu taşıma...

ASAYİŞ

Kahramanmaraş’ın Afşin ilçesinde jandarma ekipleri tarafından yapılan istihbari çalıma neticesinde ruhsatsız silah taşıyan 2 kişi gözaltına alındı. 

Gündem

Kahramanmaraş'ın Onikişubat, Dulkadiroğlu ve Afşin kaymakamları, Anadolu Ajansının (AA) "Yılın Kareleri" oylamasına katıldı.

ASAYİŞ

Kahramanmaraş’ın Afşin ilçesinde polis ekipleri, cezaevi firarisi yakalandı. 

Afşin

Kahramanmaraş'ın Afşin ilçesinde, bir ambulans ile otomobilin çarpışması sonucu 9 kişi yaralandı. 

Afşin

Kahramanmaraş’ın Afşin ilçesinde iki katlı müstakil evde çıkan yangın paniğe neden oldu. 

ASAYİŞ

Kahramanmaraş’ın Afşin ilçesinde otomobilin yakıt tankerine çarpışması sonucu 2 kişi yaralandı. 

Gündem

Kahramanmaraş'ın Afşin ilçesinde, 2 haftalık eğitimlerini tamamlayan güvenlik koruculara yemin ederek göreve başladı.

Gündem

Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi; Afşin, Elbistan, Onikişubat ve Dulkadiroğlu’nda okulları ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlere yangına müdahale ve acil durumlarda tahliye...

Ekonomi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Onikişubat, Dulkadiroğlu ve Afşin ilçelerinde bulunan 12 adet taşınmazı kiraya vermeye hazırlanıyor.

Gündem

Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat'taki depremlerden etkilenen Afşin ilçesinde ağır hasarlı binaların kontrollü yıkımı sürüyor.

Gündem

Kahramanmaraş'ta 6 Şubat'ta meydana gelen depremlerden etkilenen Afşin ilçesinde, afetzedeler için yapılan kalıcı konutlarda çalışmalar sürüyor.

/*Webview mobil uygulama için geri tuşu*/