Maraşın sesi Haberleri

maraşın sesi haberleri ve güncel maraşın sesi gelişmeleri, maraşın sesi ile ilgili tüm video, maraşın sesi fotoğrafları ve maraşın sesi haberleri Maraş Pusula Haber sitemizde


Kahramanmaraş

Kahramanmaraş'ta 4.3 büyüklüğündeki deprem, bölgeyi salladı; Malatya'dan hissedildi.

Türkoğlu

Kahramanmaraş'ta 6 Şubat'ta meydana gelen depremlerden etkilenen Türkoğlu ilçesine bağlı 5 kırsal mahallede inşası tamamlanan 250 tek katlı köy tipi...

Gündem

Kahramanmaraş'ta 6 Şubat'ta meydana gelen depremlerden etkilenen Afşin ilçesinde, afetzedeler için yapılan kalıcı konutlarda çalışmalar sürüyor.

Pazarcık

"Asrın felaketi" olarak nitelenen depremlerin merkez üssü Kahramanmaraş'ta afetzedelerin barınması amacıyla Pazarcık ilçesine yaptırılan "Türkiye-Kore Dostluk Köyü Konteyner Kenti"nin devir...

Gündem

Cemal Enginyurt ve milletvekilleri, Kahramanmaraş'ta gönderilen hediye paketini depremzedelere verilmesi gerektiğini vurguluyor.

Gündem

Kahramanmaraş'ta deprem sonrası işsizlik krizi: Çalışan sayısı dramatik şekilde azaldı, ekonomiyi canlandırmak zorundayız!

Gündem

Kahramanmaraş Valiliği, deprem sonrası hak sahipliği başvurularının sonuçlarını duyurdu. İtiraz süresi 16 Ekim'e kadar devam ediyor.

Kahramanmaraş

"Asrın felaketi" olarak nitelendirilen depremlerin merkez üssü Kahramanmaraş'ta, 9 bin 800 kalıcı konutun yıl sonunda depremzedelere teslim edilmesi öngörülüyor.

/*Webview mobil uygulama için geri tuşu*/