Elbistan Belediye Başkanı Haberleri

Elbistan Belediye Başkanı haberleri ve güncel Elbistan Belediye Başkanı gelişmeleri, Elbistan Belediye Başkanı ile ilgili tüm video, Elbistan Belediye Başkanı fotoğrafları ve Elbistan Belediye Başkanı haberleri Maraş Pusula Haber sitemizde


Kahramanmaraş

Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, İmar Komisyonu tarafından oy birliği ile kabul edilen 1/500 Nazım İmar Planının, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi...

Elbistan

Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, kente ait 1/5000 ölçekli revizyon nazım imar planının Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Meclisi’nce onaylandığını söyledi.

Kahramanmaraş

Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, Elbistan’da yatay mimariye geçildiğini belirterek, 5 kattan fazla yapı yapılmayacağını söyledi.

Elbistan

Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, göreve geldiklerinde Elbistan için vaat ettikleri projeleri, yüzde 90 oranında tamamladıklarını belirtti.

Elbistan

Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, kırsal mahallelerde hafif çelik konstrüksiyon teknolojisi kullanılarak inşa edilecek 100 köy konutuna ruhsat verildiğini söyledi.

Elbistan

Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, daha hızlı ve etkili hizmet vermek amacıyla, belediye araç filosuna 15 yeni araç kattıklarını söyledi.

Elbistan

Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 85’inci yıl dönümü vesilesiyle bir mesaj yayınladı. 

Elbistan

Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, Elbistan’da gazinolar bölgesi olarak bilinen ve günümüzde millet bahçesi olarak kullanılan bölgeye cami yapılacağını duyurdu.

Gündem

Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, ev kadınlarının ev ekonomisine katkı sağlayabilmeleri için Kadın Girişimcilik Destek Merkezi’ni kısa sürede hizmete açacaklarını...

Elbistan

Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, vatandaşların ve pazar esnafının temiz, nezih ve konforlu bir şekilde alışveriş yapabilecekleri yeni Halk Pazar...

Gündem

Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, Elbistan genelinde farklı noktalarda Etüt Merkezleri açılacağını ve öğrencilerin bu merkezden tamamen ücretsiz faydalanacağını söyledi.

Gündem

Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, 5 mahalleye tam donanımlı Kültür Evleri yapılacağı müjdesini verdi.

/*Webview mobil uygulama için geri tuşu*/