Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

Kartalhan Hukuk Danışmanlık Ostim
Kartalhan Hukuk Danışmanlık Ostim
Sektör Ticaret
İl / İlçe Ankara / Yenimahalle
Web Sitesi https://www.kartalhanhukuk.com/
Telefon 05321366754
Kartalhan Hukuk ve Danışmanlık, Avukat Meltem Kartalhan tarafından kurulduğu günden itibaren alanlarında uzman avukat ve danışmanlarla avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Kartalhan Hukuk ve Danışmanlık Ankara/Yenimahalle/Ostim'de kurulmuştur. Kartalhan Hukuk ve Danışmanlık kurulduğu günden beridir müvekkillerine hukuki ihtilafları konusunda yardımcı olmaktadır.

Kartalhan Hukuk ve Danışmanlık kurulmuş olduğu günden beridir insan haklarına saygılı, ulusal ve uluslararası normlar çerçevesinde müvekkillerine hukuki hizmet sağlamaktadır. Kartalhan Hukuk ve Danışmanlık Ankara/Yenimahalle/Ostim'de kurulmuş olduğu günden beridir, ticari şirketlere hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

Kartalhan Hukuk ve Danışmanlık Ankara/Yenimahalle/Ostim'de kurulmuş olduğu günden beridir güvenilirlik ilkesini benimsemiş olup; bu anlamda çalışmalarını sürdürmektedir.

Ayrıca müvekkillerinin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda; gerekli olan ön hazırlıklar ve konu itibari ile durum değerlendirmesi yapılıp, müvekkillerinin ileride doğması muhtemel hukuki sorunlarının önüne geçilmektedir. Kartalhan Hukuk ve Danışmanlık müvekkil memnuniyetine önem vermekle; tüm iş ve işlemlerde bu doğrultuda çalışma sürdürmektedir.

Hukukun sürekli olarak değişen ve gelişen bir kavram olduğunun bilicinde olan Kartalhan Hukuk ve Danışmanlık; Ankara/Yenimahalle/Ostim'de kurulmuş olduğu günden beridir güncel hukuk normları doğrultusunda müvekkillerinin ihtiyaç ve taleplerine cevap vermektedir.

Kartalhan Hukuk ve Danışmanlık; Ticaret Hukuku, İcra Hukuku, İş Hukuku, Boşanma Hukuku, Gayrimenkul Hukuku ve Ceza Hukuku alanlarında uzman avukat kadrosu ile birlikte müvekkillerinin ihtiyaç ve menfaatleri doğrultusunda Ankara/Yenimahalle/Ostim'de hizmet vermektedir.

Adres: Ostim Mah. 100. Yıl Bulvarı Ostim Prestij Plaza C Blok D:52

Bunlara Göz Atabilirsiniz