Kahramanmaraş'ta 12. yıl dönümünü kutlayan ve yeni işletmesi Your Life'ın açılışını gerçekleştirecek olan BB Estetik Seda Balkarlı Güzellik Merkezi için ünlü sanatçı Doğuş Kahramanmaraş'a geldi.

Kentin başarılı güzellik merkezlerinden birisi olan BB Estetik Seda Balkarlı Güzellik Merkezi tarafından 12. yıl dönümüne özel bir konser organize edildi. Konsere katılmak için Kahramanmaraş'a gelen ünlü sanatçı Doğuş, ilk olarak Tatlı Park'ta misafir edildi.

Seda Balkarlı ve eşi Mehmet Ali Balkarlı'nın girişte karşıladığı sanatçı, işletmedeki vatandaşlar tarafından da yoğun ilgi gördü.

Alkışlar eşliğinde aracından indikten sonra giriştekileri tek tek selamlayan Doğuş, daha sonra içeride Kahramanmaraş dondurmasını tattı. 

Kahramanmaraş'a daha öncede çeşitli zamanlarda konser için geldiğini ve çok beğendiğini belirten sanatçı, burada olmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti. 

Alpedo Amerika New York pazarında!  Alpedo Amerika New York pazarında! 

Yıl dönümünü kutlamanın heyecanı ve mutluluğunu bir arada yaşayan Seda Balkarlı ise birbirinden farklı sürprizlerin vatandaşları beklediğini belirterek, akşam saat 16.00 itibariyle herkesi BB Estetik Tekerek Şubesine davet etti. Saat 19.00'da başlayacak olan konser öncesinde çeşitli etkinliklerin yanı sıra, Tütüncü AVM tarafından 46 kişiye sürpriz hediyelerin verileceğini dile getirdi. 

Sanatçıyı misafir eden Tatlıpark adına ise yönetim kurulu başkanı Mehmet Hakan İşler, Maraş dondurmasıyla Tatlı Park'ın meşhur pastasını buluşturdukları dondurmalı pastadan ikram ettiklerini ve çok beğenildiğini söyledi. 

HABER: ÖMER FARUK SALMAN