Büyükelçilik makamında yapılan ziyarette Rektör Yasım’a Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Nuri Kahveci ve Prof. Dr. Orhan Doğan ile Genel Sekreter Ali Rıza Bekler eşlik etti.

Başkan Akpınar, “Dulkadiroğlu’nun Tarihini Ve Kültürünü Gelecek Nesillere En Güzel Şekilde Aktaracağız” Başkan Akpınar, “Dulkadiroğlu’nun Tarihini Ve Kültürünü Gelecek Nesillere En Güzel Şekilde Aktaracağız”

Kardeş ülke Azerbaycan ile yapılan akademik iş birliklerine ilişkin Büyükelçi Bağcı’yı bilgilendiren Rektör Yasım, Azerbaycan üniversiteleri ile gün geçtikçe ortak akademik faaliyetlerin daha da artırılacağını belirtti. Rektör Yasım, misafirperverliği ve gösterdiği ilgi için Bağcı’ya teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

KSÜ heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Bakü Büyükelçisi Bağcı, KSÜ’nün Azerbaycan üniversiteleri ile yaptığı akademik iş birliklerinin önemine işaret ederek büyükelçilik olarak bu konuda her türlü desteği vermeye hazır olduklarının altını çizdi.

Ziyaret, Rektör Yasım’ın Büyükelçi Bağcı’ya KSÜ logolu Kahramanmaraş işi ceviz oyma sandık hediye etmesinin ardından hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.