Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) Kahramanmaraş Şube Başkanı Doç Dr. Hakan Hakkoymaz ve yönetimi, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Alptekin Yasım’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Rektör Prof. Dr. Alptekin Yasım; Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İrfan Ersin Akıncı, Prof. Dr. Nuri Kahveci, Prof. Dr. Orhan Doğan ve Genel Sekreter Ali Rıza Bekler ile birlikte, misafirleri TÜRKAV Başkanı ve aynı zamanda KSÜ Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı Başkanı Doç Dr. Hakan Hakkoymaz ve yönetimini KSÜ Senato Toplantı Salonunda ağırladı.

Başkan Hakkoymaz ve yönetim kurulu üyeleri, KSÜ Rektörlüğüne atanması dolayısıyla Rektör Yasım’a hayırlı olsun temennilerini ilettiler.

Başkan Güngör ‘Engelsiz Sivil Toplum Buluşması’ programına katıldı Başkan Güngör ‘Engelsiz Sivil Toplum Buluşması’ programına katıldı

TÜRKAV Kahramanmaraş Şube Başkanı Hakkoymaz ve yönetimine nazik ziyaretleri ve iyi dilekleri için teşekkür eden Rektör Yasım, misafirlerine çalışmalarında başarılar diledi.