Sporseverler Final Four Heyecanını Dev Ekranlardan Takip Etti Sporseverler Final Four Heyecanını Dev Ekranlardan Takip Etti
Geçtiğimiz sezon Adıyamanspor’da görev yapan teknik direktör Osman Bozkurt, 3. Lig
Ekiplerinden Büyükçekmece Tepecikspor ile prensipte anlaştı.
Yeşil-beyazlı Kulübün Başkan ve Yöneticileri ile geçtiğimiz günlerde bir görüşme yapan Tecrübeli teknik adamın yeni takımı ile bugün resmi sözleşme imzalaması bekleniyor.
Osman Bozkur Kimdir:
1971 Kahramanmaraş doğumlu olan Osman Bozkurt Futbolculuk Hayatına İslahiyespor`da başladı İlk profesyonel deneyimi Kırıkhanspor`da oldu ardından, Göztepe, Orduspor ve Kahramanmaraşspor’da futbolculuk yaptı. Profesyonel Futbol hayatına Kırıkhanspor’da başlayan Osman Bozkurt, Teknik adam olarak ilk olarak da Kırıkhanspor’da başladı.
Altyapı çalışmalarında ise ilk önce Kırıkhanspor’da başlayan Osman Bozkurt, Yeni Malatyaspor’da Yardımcı Hocalığa devam etti. Ayrıca 2012-2013 sezonunda Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor’da Yardımcı Hoca olarak görev yapıp, bu yıl ise Kırıkhanspor’a Yardımcı Hoca olarak göreve başlamıştı.
2013-2014 Büyük Çekmece Tepeçikspor, 2014-2015 Gümüşhanespor, 2015-2016 Hatayspor, 2017 Çorum Belediyespor ve 2017 Darıca Gençler Birliğispor’da Takım Antrenörlüğü yaptı. 2020-2021 Futbol Sezonunda da Kahramanmaraşspor da Teknik patronluk yapan Osman Bozkurt Geçen sezon Adıyamanspor FK ile 1 yıllık sözleşme imzalamıştı. Bu sezon ise Büyükçekmeçe Tepecikspor ile Prensipte anlaşırken 1. yıllık sözleşme imzaladı.
Editör: Haber Editörü