Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Haberleri

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi haberleri ve güncel Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi gelişmeleri, Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi ile ilgili tüm video, Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi fotoğrafları ve Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi haberleri Maraş Pusula Haber sitemizde


EĞİTİM

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi (KİÜ) tarafından “Sıfır Atık” farkındalık etkinliği düzenlendi.

EĞİTİM

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi (KİÜ) ve Mimarlar Odası Başkanlığı arasında işbirliği protokolü imzalandı.

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi (KİÜ) Mühendislik, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Yazılım Mühendisliği Bölümü tarafından düzenlenen, “Bilim Evreninde Yapay Zekanın Yolculuğu” isimli...

Kahramanmaraş

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi (KİÜ) ile Bosna Hersek Tuzla Üniversitesi arasında öğrenci ve personel hareketliliğini içeren işbirliği protokolü imzalandı.

Kahramanmaraş

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Ramazan Bayramı Bayramlaşma Töreni, Rektör Prof. Dr. İsmail Bakan, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Burcu Erşahan ve Prof....

EĞİTİM

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi, Kayseri Erciyes Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilen Orta Anadolu Kariyer Fuarında (ORAKAF’23) yerini aldı.

EĞİTİM

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı ve Tarih Bölümleri ile Kent Hafızası Araştırma ve...

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi, farklı unvanlarda toplam 48 sözleşmeli personel alımı için başvuruları kabul etmeye başladı. İşte detaylar:

EĞİTİM

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi'nde sözleşmeli personel alımı başladı! Lise mezunları için uygun fırsatları kaçırmayın. Detaylar haberimizde!"

EĞİTİM

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi, akademik birimlerinde istihdam etmek üzere toplamda 12 öğretim üyesi alımı gerçekleştireceğini duyurdu. İşte detaylar:

EĞİTİM

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi, eğitim-öğretim yönetmeliğinde önemli değişikliklere gitti.

EĞİTİM

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi, 4 öğretim elemanı alımı ilanını yayınladı. Son başvuru tarihi 9 Kasım 2023 olarak belirtilmiştir.

/*Webview mobil uygulama için geri tuşu*/