Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Haberleri

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi haberleri ve güncel Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi gelişmeleri, Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi ile ilgili tüm video, Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi fotoğrafları ve Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi haberleri Maraş Pusula Haber sitemizde


EĞİTİM

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Yeşilay Topluluğu tarafından Elbistan Yetim Koordinasyon Merkezi’ne kitap bağışında bulunuldu.

EĞİTİM

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi (KİÜ) tarafından deprem ve mekan teması ile düzenlenen “1. İstiklal Sempozyumu” Gala Yemeği ile son buldu.

Kahramanmaraş

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi tarafından, asrın felaketinin 1. Yıldönümü dolayısıyla, Deprem ve Mekan teması ile “1. Uluslararası İstiklal Sempozyumu” düzenlendi.

EĞİTİM

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi'nin adı ve misyonunda önemli değişikliklere gidiliyor. AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Vahit Kirişci, yaptığı basın toplantısında...

EĞİTİM

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi, Kayseri Erciyes Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilen Orta Anadolu Kariyer Fuarında (ORAKAF’23) yerini aldı.

EĞİTİM

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı ve Tarih Bölümleri ile Kent Hafızası Araştırma ve...

Kahramanmaraş

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi, farklı unvanlarda toplam 48 sözleşmeli personel alımı için başvuruları kabul etmeye başladı. İşte detaylar:

EĞİTİM

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi'nde sözleşmeli personel alımı başladı! Lise mezunları için uygun fırsatları kaçırmayın. Detaylar haberimizde!"

EĞİTİM

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi, akademik birimlerinde istihdam etmek üzere toplamda 12 öğretim üyesi alımı gerçekleştireceğini duyurdu. İşte detaylar:

EĞİTİM

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi, eğitim-öğretim yönetmeliğinde önemli değişikliklere gitti.

EĞİTİM

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi, 4 öğretim elemanı alımı ilanını yayınladı. Son başvuru tarihi 9 Kasım 2023 olarak belirtilmiştir.

EĞİTİM

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi (KİÜ) tarafından, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nün talebiyle “Erken Yaşta Evliliklerle Mücadele ve Türkiye Uygulamaları” konulu...

/*Webview mobil uygulama için geri tuşu*/