Gökbayrak platformu çadırkentinde düzenlenen etkinlikte konuşan Türkiye Geleneksel Güreşler Federasyonu Başkan Vekili Şahin Hopur: “Depremin ilk gününden itibaren Türkiye Geleneksel Güreşler Federasyonu olarak deprem bölgesindeki yaraları sarmaya destek olmak için çalışıyoruz.

Federasyon Başkanımız İbrahim Türkiş ilk günden itibaren enkaz altında kalan sporcularımızın durum takiplerini yaptı, vefat eden sporcularımızın aileleri ile acılarını paylaştı.

Elbistan’da tamir için çıktığı elektrik trafosunda canından oldu Elbistan’da tamir için çıktığı elektrik trafosunda canından oldu

Türkoğlu’nda üç bin, Antakya’da üç bin olmak üzere kurduğumuz aş evlerinde günlük altı bin kişiye sıcak yemek desteği sağladık. Bugün de artık deprem bölgesindeki sporcularımızın tekrardan adaptasyonu için Türkiye Geleneksel Güreşler Federasyonu olarak sporcularımızı er meydanlarında buluşturmaya başladık” dedi.

Gökbayrak platformu çadırkentinde düzenlenen müsabakaya çevre illerdeb Kahramanmaraş merkez ve ilçelerden güreşçiler ve federasyon yetkilileri katıldı.

Editör: Haber Editörü