Gelecek Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Erhan Vergili, Ramazan ayı öncesi bir mesaj yayınladı. Vergili, “Tüm İslam aleminin Ramazan’ını tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

Ahmet Özdemir ‘Arafta’ Soruları Yanıtladı Ahmet Özdemir ‘Arafta’ Soruları Yanıtladı

On bir ayın sultanı Ramazan-ı Şerif’e sayılı saatler kaldı. Oruçların tutulduğu, ibadetlerin yapıldığı, duaların edildiği Ramazan ayı öncesi bir mesaj yayınlayan başkan Erhan Vergili, “Ramazan samimi bir muhasebenin manevi atmosferidir”
İçerisinde bulunduğumuz salgın sebebiyle Ramazan ayını geçmiş yıllarda olduğu gibi, sevdiklerimizle ve dostlarımızla iftar sofralarında birlikte olamadık. Ramazan ayında tutulan oruçlarla vücut bulan iklim, belli sınırlara uymanın çok ötesinde, sabrın, tefekkürün ve yaşadığımız hayatla ilgili samimi bir muhasebenin manevi atmosferidir aynı zamanda. Bu vesileyle Allah’tan başta Sarıyerli vatandaşlarımız olmak üzere tüm milletimizin Ramazan ayında yapacakları ibadetleri ve hayırlar kabul etmesini temenni ediyor, ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.