Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, AK Parti davasının büyük ve eşsiz bir dava olduğunu belirterek, "Allah'ın izniyle önümüzde daha ilerleyen zamanda AK Parti iktidarının hizmetlerine daha fazla ihtiyacı olan bir yüzyıla gireceğiz. Bu yüzyılın adı Türkiye Yüzyılı olacak." dedi.

Göksun’nda bariyerlere çarpan otomobil takla attı: 2 yaralı  Göksun’nda bariyerlere çarpan otomobil takla attı: 2 yaralı 

Kirişci, Kahramanmaraş'ın Afşin ilçesinde partisinin seçim ofisinde yaptığı konuşmada, 14 Mayıs'taki seçimlerde verdiği desteğe teşekkür için ilçeye geldiğini söyledi.

Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat'ta yaşanan depremlerin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kahramanmaraş'ı ve diğer deprem bölgelerini yalnız bırakmadığını belirten Kirişci, "Kahramanmaraş tarihinde bu zamana kadar AK Parti tarihinde ilk defa böyle büyük bir başarıya imza attı. Ne yaptı? 71,9, yani yüzde 72 oy oranına ulaşarak 11 deprem ilinin içinde, artı 30 büyükşehir arasında Kahramanmaraş Türkiye'de bir numara oldu. Allah sizlerden razı olsun, Afşinimiz de ortalamayı tutturdu. Afşinimiz de yüzde 71 destek sağladı. 5 kardeşimiz milletvekili oldu, 3 kardeşimizin de Allah'ın izniyle gönülleri bizlerle beraber." diye konuştu.