Büyükşehir, Nurhak Konteyner Kent’te Alt ve Üstyapı İmalatını Sürdürüyor Büyükşehir, Nurhak Konteyner Kent’te Alt ve Üstyapı İmalatını Sürdürüyor

Geçtiğimiz günlerde Kahramanmaraş adliyesinden mazbatasını alan Doç. Dr. Zuhal Karakoç Dora, daha önceden Strateji Geliştirme Daire Başkan Yardımcısı olarak görev yaptığı Türkiye Büyük Meclisine bugün ilk kez Milletvekili olarak girdi. 

TBMM'nin yabancısı olmayan, Ankara'nın sevilen bürokratları arasında yer alan Dora, ulusal basının da yoğun ilgisini gördü.  

Sosyal medya hesabından fotoğrafları paylaşan Dora açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"TBMM İdari Teşkilatının bir üyesi olmanın ayrıcalığını bugün iliklerime kadar hissettim. Kayıt gününde beni yalnız bırakmayan Genel Sekreterimiz Mehmet Ali Kumbuzoğlu’na, Genel Sekreter Yardımcımız Naim Çoban’a, Strateji Geliştirme Başkanımız Murat Çeliker’e, Milletvekili Hizmetleri Başkanımız Ahmet Yurtman’a, Destek Hizmetleri Başkanımız Arif Şayık’a, Başkan Yardımcılarımız Salih Aydın’a, Emine Çarmıklı Şahin’e, Meral Yaşar’a, Gülgün Anadolu’ya, idari teşkilatın değerli yöneticilerine ve personeline ve çok kıymetli Strateji Başkanlığı personeline şükranlarımı sunarım. Aynı çatı altında görev yapacak olmaktan ötürü şanslı ve heyecanlıyım. Harika bir beş yıl geçirdim sizinle, aynı güzellikte ve yine birlikte yeni bir beş yılımız daha olsun." 

HABER: ÖMER FARUK SALMAN