Kemal Sunal'a benzerliğiyle ödül alan Gaziantepli sanatçı Mehmet Kurt, oynadığı reklam filminde Kemal Sunal'ı canlandırdı.

Haber: Narin DEMİRCİ - Ziraat Bankası'nın 2021 yılı için hazırladığı reklam filminde oynayan ünlü oyuncuyla tebessüme vurgu yapıldı.

PLASTİK MAKYAJLA KEMAL SUNAL'A BENZETİLDİ

Özel hazırlanan peruk ve iki buçuk saat süren plastik makyajla ünlü sanatçı Kemal Sunal'a birebir benzetilen oyuncu Mehmet Kurt, "Kemal Sunal'ı canlandırmak benim için onur ve gururdur. Öyle usta bir ismi canlandırıyordum ki, hata yapmaktan korktum. O yüzden çok sade ve temiz oynamaya çalıştım" dedi. Hata yapmamak ve yaptığı işin hakkını vermek adına çekimden günler önce yeniden Kemal Sunal filmlerini izlediğini kaydeden Kurt, "Yıllardır Kemal Sunal filmleri izliyoruz zaten. Hatta onun filmleriyle büyüdük. Ama onu canlandırmak öyle büyük bir sorumluluk ki, yeniden defalarca kez izleyip mimiklerini ezberledim" diye konuştu.

İyi Parti’nin Kahramanmaraş’ta yeni ilçe başkanı belli oldu! İyi Parti’nin Kahramanmaraş’ta yeni ilçe başkanı belli oldu!

REKLAM FİLMİNDE 'TEBESSÜM'E VURGU YAPILDI

Türkiye'nin hatta dünyanın son zamanlarda içinde bulunduğu zor zamanlara işaret eden ve en büyük ihtiyacın tebessüm olduğunu belirten sanatçı, "Son zamanlarda ülke olarak, dünya olarak yaşadığımız sıkıntılar neredeyse bizlere tebessüm etmeyi unutturdu. Halbuki insan olarak tebessümlerimizle varız, tebessümlerimizle yaşarız. Bu reklam filmi de bize böyle bir zamanda bizlere unuttuğumuz şeyi yani tebessümü hatırlattı. O yüzden hem makyajımda emeği geçenlere, hem de böyle bir fikri projeye dönüştürüp insanlara tebessüm ettiren Ziraat Bankası'na çok teşekkür ederim. Yeni yılda ülkemizin ve dünyamızın hep gülmesi dileğiyle herkesin yeni yılını kutlarım" dedi.