YouTube insanların video yükleyerek ve video içerikleri oluşturarak para kazandıkları bir platformdur. Fakat burada para kazanmak için ilk olarak belli şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. 
Bu şartları yerine getirmeden YouTube para kazanma sistemini aktifleştirmemektedir. Fakat bu sistemi aktifleştirmek için gereken şartlar bazı kullanıcılar için zor olmaktadır. Maalesef YouTube para kazanma imkanı sunduğu için çok fazla insanın da tercih ettiği bir sosyal medya platformudur. Bu kadar çok tercih edilen bir platformda da rekabet tabii ki çok yüksek olmaktadır. 
Bu rekabet ortamında da kendinizi öne çıkarmak ve para kazanmaya başlamak zordur. Bu noktada Sosyalify ile bağlantısında yer alan YouTube izlenme satın al paketleri ile para kazanma sisteminizi aktifleştirin. Kolay bir şekilde para kazanmaya başlayın.

Youtube’da Abone Engelleme - BayiGram Youtube’da Abone Engelleme - BayiGram

YouTube Para Kazanma Şartları Nedir?
YouTube tabii ki kötü içeriklerin önüne geçmek ve insanların çaba göstermesini sağlamak için bazı şartlar aramaktadır. 
Bu şartları yerine getirmeyen kullanıcılar para kazanmayı aktifleştirmemektedir. Bu noktada para kazanmanız için yerine getirmeniz gereken temelde üç şart bulunmaktadır. Bunlar;
⦁    İlk şart 1000 aboneye sahip olmanızdır. YouTube para kazanma sistemini aktifleştirmek için en az 1000 aboneye ulaşmanız gerekmektedir. Sosyalify youtube abone paketlerine   bağlantısından ulaşabilirsiniz.
⦁    İkinci ve asıl zor olan şart 4000 saat izlenmeye ulaşmaktır. Son bir yıl içerisinde yüklediğiniz videoların en az 4000 saat izlenmesi gerekmektedir.
⦁    Son şart ise YouTube kurallarını daha önce ihlal etmemiş olmanız ve telifli içerik yüklememiş olmanızdır.
Bu üç şartı yerine getirdikten sonra para kazanma sistemini aktifleştirmek için başvuru yapmanız mümkündür. Fakat özellikle 4000 saat izlenmeye ulaşmanız çok zordur. 
Belirtiğimiz gibi YouTube rekabetin yüksek olduğu bir ortamdır. Bu ortamda videonuzu öne çıkarmak ve insanlara izlettirmek zordur. Hızlı bir şekilde para kazanma sistemini aktifleştirmek için YouTube izlenme satın alma hizmetlerinden faydalanmanız mümkündür. Bu hizmetler ile hızlı bir şekilde videolarınızı izletebilir ve para kazanma sistemini aktifleştirebilirsiniz.
 
YouTube İzlenme Satın Alma Nedir?
YouTube izlenme satın alma aslında adından da anlayabileceğiniz üzere videolarınızın izlenme süresini artıran bir hizmettir. Bu hizmet ile YouTube’un istediği şart olan 4000 saat şartını tamamlamanız mümkün olmaktadır. Bu tür hizmetler sizlerin para kazanmasını kolaylaştırmaktadır. İzlenme satın alarak;
⦁    Hızlı bir şekilde para kazanma sistemini aktifleştirebilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. 4000 saat şartını hızlı bir şekilde tamamlamanız ve para kazanmaya başlamanız mümkün olmaktadır.
⦁    İnsanlarda videolarınızın çok fazla ilgi gördüğü izlenimini uyandırabilirsiniz. Bu sayede insanların dikkatini çekebilir ve videolarınızın daha da fazla izlenmesini sağlayabilirsiniz.
⦁    Çok fazla izlenen videolar YouTube algoritmasının da dikkatini çekmektedir. Bu da tabii ki videonuzun daha fazla insana gösterilmesini sağlamaktadır. Kanalınızın hızlı bir şekilde büyümesini bu sayede sağlamanız mümkün olmaktadır.
⦁    İzlenmelerin artması videonuzun daha fazla insana ulaşmasını bu da videolarınızdaki etkileşim artmasını sağlamaktadır. Videonuzdaki yorum sayısı, beğeni sayısı ve benzer etkileşimler artmaktadır. Bu da videonuzun daha çok öne çıkmasını sağlamaktadır.
Tüm bunlara baktığımızda izlenme satın almanın çok büyük bir faydası vardır. Özellikle hızlı bir şekilde para kazanmaya başlamak ve kanalınızı büyük bir kitleye ulaştırmak için bu hizmette faydalanmanız mümkündür. 
Sosyalify da bu noktada sizlere gerekli olan hizmeti sağlamaktadır. Tüm izlenmeleri sizlere yollayarak hızlı bir şekilde para kazanmanızı sağlamaktadır.

YouTube İzlenmesi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Herhangi bir ürün veya hizmet alırken dikkat etmeniz gerekenler olduğu gibi YouTube için izlenme satın alırken de dikkat etmeniz gerekenler bulunmaktadır. Bu noktaların başında tabii ki firma seçimi gelmektedir. İyi bir hizmet almanız için mutlaka iyi bir firmadan hizmet almanız gerekmektedir. 
Bu noktada firma seçimi yaparken;
⦁    Mutlaka sizlere firmanın uygun fiyat sunmasına dikkat edin. İzlenme fiyatları çok büyük farklılık göstermektedir. Sizlere uygun fiyat sunan ve bu uygun fiyatın karşısında iyi bir hizmet veren firmaları tercih etmeniz gerekmektedir. 
⦁    Firma mutlaka izlenmeleri sizlere hızlı bir şekilde göndermelidir. İzlenmeler hızlı bir şekilde gelmeye başlamalı ve hızlı bir şekilde de bu tamamlanmalıdır. Firmaların hızlı bir gönderim yapması gerekmektedir.
⦁    Firmanın sizlere mutlaka gerekli olan desteği sunması gerekmektedir. Eğer bir sorun ile karşılaşırsanız bir sorunu çözmeli, aklınıza takılan bir şey olursa da bu soruya mutlaka yanıt  vermelidir.
⦁    Firmanın alt yapısı iyi olmalıdır. Firmanın alt yapısının iyi olmaması durumunda maalesef gönderimler hızlı bir şekilde gelmemektedir. Bunun yanında sorun çıkma ihtimali de artmaktadır. Firmanın ödeme alt yapısı da mutlak güvenilir olmalıdır. Ödemeleri güvenli bir ödeme aracısı üzerinden almalıdır.
⦁    Firma sizlere tüm gönderimleri için garanti sağlamalıdır. Tüm izlenmelerin eksiksiz gelmesini ve bunların hızlı bir şekilde gelmesini mutlaka garanti altına almalıdır. Sizlerin bir problem yaşamasına izin vermemelidir.
Bu noktada Sosyalify firması tüm bu hususlara dikkat ederek sizlere hizmet vermektedir. Bu noktada en iyi hizmeti en uygun fiyatla almanızı sağlamaktadır. YouTube izlenmelerini sizlere hızlı bir şekilde göndermekte ve sayede sorunsuz bir deneyim yaşamanızı sağlamaktadır. 
Sizler de paketleri ile izlenme sayınızı arttırmak istediğinizde gönül rahatlığı ile Sosyalify’dan hizmet alabilir ve hızlı bir şekilde para kazanmanızı aktifleştirebilirsiniz. Bu sayede 4000 saat izlenmeyi beklemenize gerek kalmaz.

Editör: Haber Editörü