Taksitli Araba Almanın Adresi: Katılımevim Taksitli Araba Almanın Adresi: Katılımevim
Emekliler maaşlarını aldıkları bankalardan emekli maaş promosyonu alabiliyorlar. 3 yıllık promosyon sözleşmesi karşılığında yapılan bu ödemeler emekliler için ek gelir oluyor. Yaşanan ekonomik bozulmalar karşısında emeklilerin bütçelerine destek sağlayan emekli maaş promosyonlarında bankalar yeni tarifeleri açıkladılar. Kasım ayında Yapı Kredi Bankası’nın uygulayacağı emekli maaş promosyonu kampanyasının ayrıntıları da belli oldu.
YENİ TARİFE BELLİ OLDU!
Yapı Kredi Bankası tarafından emekli maaş promosyonu kampanyasında uygulanan tarife açıklandı. Kasım ayında yapılacak olan bu ödemelerin ne kadar olduğu belli oldu. Emeklilerin maaş skalalarına göre bu ödemeler gerçekleştiriliyor. Emekli maaşları 3.500 TL’ye kadar olanlara 4.500 TL, 3.500 TL ile 7.500 TL arasında olanlara 5.250 TL, 7.500 TL ile 10.000 TL arasında olanlara 6.750 TL, 10.000 TL ve üzerinde olanlara 7.500 TL emekli maaş promosyonu ödemesi yapılıyor.
EK PROMOSYONLAR SIRALANDI!
Yapı Kredi Bankası tarafından emeklilere yönelik ek promosyon ödemeleri de gerçekleştiriliyor. Bu ek promosyon ödemeleri tamamen farklı şartlara bağlı oluyor. Buna göre şu ek promosyon ödemelerini tüm emekli müşteriler alabiliyor:
-2 adet yeni otomatik fatura ödeme talimatı verilmesi durumunda emekli müşterinin maaşının tutarına bakılmaksızın 500 TL ek nakit ödül veriliyor.
-Yapı Kredi Bankası’ndan kredi kartı çıkarıp 500 TL de harcama yapan emekli müşterilere ek 1.000 TL tutarında nakit promosyon ödemesi yapılıyor.
-Yapı Kredi Bankası’ndan en az 25.000 TL ihtiyaç kredisi kullanan emekli müşterilere 500 TL daha ek nakit promosyon veriliyor.
-Yapı Kredi Bankası’nın emekli maaş promosyonu kampanyasına dahil olan emekliler 3 ay boyunca 2.000 TL ek para alabiliyorlar ve buna 3 ay boyunca herhangi bir şekilde faiz uygulanmıyor.
TOPLAM ÖDEME NETLEŞTİ!
Yapı Kredi Bankası’nın kampanyasından yararlanarak maaş promosyonu alan emekliler ana promosyon ödemesi olarak en fazla 7.500 TL ödeme alıyorlar. Bunun üzerine emeklilere şartlara bağlı olan ek promosyonlar kapsamında 4.000 TL de ödeme yapılıyor. Toplam yapılan ödeme tutarı ise 11.500 TL’yi buluyor.