Sefo; Latin Müzik Dünyası'nın dev isimlerinden Reik ile bir araya geldiği "Mírame (Bilmem mi? Remix)" ile dijital platformlara dünya çapında birçok listeden giriş yaptı.

"Bilmem mi?" şarkısıyla 2021 yılına damga vuran ve en çok dinlenen şarkıya imza atan Sefo, Latin müzik dünyasının dev isimlerinden Reik ile bir araya geldi.Dünya çapında en çok dinlenen Meksikalı grup ünvanını taşıyan Reik ve Türkiye'nin yükselen yıldızı Sefo 2022 yılının en özel iş birliklerinden birine imza atttı."Mírame (Bilmem mi? Remix)" versiyonu Spotify New Music Friday listelerini alt üst etti. Büyük beğeni toplayan şarkı başta Meksika olmak üzere Fransa, İtalya, İspanya, Yunanistan, Norveç, Portekiz gibi birçok ülkenin listelerine ve dünya çapında yüzbinler tarafından takip edilen Global X gibi listelere üst sıralardan girdi ve kapağında yer aldı.* New Music Friday Türkiye

* Hot Hits Türkiye

* Global X

* New Music Friday Suomi

* New Music Friday Israel

* New Music Friday France

* New Music Friday Italy

* New Music Friday Norway

* New Music Friday Greece

* New Music Friday Maghreb

* Novedades Viernes España

* New Music Friday Portugal

Nüfus müdürlüğü randevusuna gitmeyenler yandı! Nüfus müdürlüğü randevusuna gitmeyenler yandı!

* Novedades Viernes Cono Sur

* Novedades Viernes Andes

* Novedades Viernes MX

* New Music Friday Latin

* La Vida Loca

LATİN ATEŞİNİ SEFO YAKACAK"Mírame (Bilmem mi? Remix)" versiyonu için bir araya gelen Sefo ve Reik kış aylarında şarkının yeni Latin versiyonu ile müzikseverlerin içini ısıtacak. Şarkının Latin versiyonunda prodüktör yine dünyaca ünlü Dimelo Flow karşımıza çıkıyor.Sefo ve Reik'in "Bilmem mi?" şarkısına hazırladıkları yeni versiyonu olan "Mírame" tüm dijital platformlarda yayında.