Yolların önemine vurgu yapan Aycan şunları söyledi;

“Kara yolları ülkemizin damarları gibidir. Her noktaya ulaşım için kara yollarının varlığı zorunludur. Her yere ulaşım için kara yollarının yapımı yanında, bu yolların açık olması da çok önemlidir. Özellikle kış şartlarında, karlı ortamlarda yolların açık olması çok daha gerekli bir durumdur. Yollarımızı yapan ve bunları açık tutmak için gece gündüz zorlu şartlarda çalışan tüm Karayolu personeline teşekkür ediyoruz.

Karayolları Genel Müdürlüğünde "müşavirlik çalışanları" olarak tanımlanan çalışanlar aynı işi yapmalarına, zorlu şartlarda çalışmalarına rağmen durumları belirsizdir. Bu belirsizliğin giderilmesi, kadroya geçirilmeleri ve aynı özlük haklarına sahip olmaları yerinde bir uygulama olacaktır.

İYİ Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayları Listesi İYİ Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayları Listesi

Ayrıca, seçim bölgem Kahramanmaraş'ta Ilıca yolunun, Göksun-Elbistan yolunun ve Dulkadiroğlu-Çağlayancerit yollarının çalışmalarının tamamlanması şehrimiz açısından çok önemlidir ve vatandaşlarımızın beklentisidir. Bu yolların tamamlanması, ulaşım süresini kısaltacak ve trafik güvenliğini artıracaktır.”