Salesforce, global ölçekte en iyi Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) çözümleri geliştiren ve bulut temelli hizmetler sağlayan bir markadır. Bulut çözümlerinde dünyanın en seçkin markalarından olan Salesforce’un Türkiye hizmetlerini ise Veri Cloud sağlıyor. Salesforce ve Veri Cloud iş birliğiyle işinize değer katarken, girişiminizi tahmin ettiğinizden çok daha verimli noktalara taşıyabilirsiniz.

Veri Cloud ve Salesforce iş birliği ile sunulan bulut teknolojisi temelli dijital çözümler oldukça geniş yelpazeli bir içeriğe sahiptir. Yeni müşterilere ulaşmaktan işinize dair veriler elde etmeye, aynı sektörde farklı iş birlikleri oluşturmaktan müşteri ve personel ilişkilerinin yönetimine kadar Salesforce’un CRM çözümleri arasında birçok etkileyici hizmet bulunuyor.

Salesforce Danışmanlık Hizmetleri Veri Cloud Ayrıcalıklarıyla

Salesforce ve Veri Cloud iş birliği ile CRM çözümlerinden yararlanmak istiyorsanız, Veri Cloud’un uzman ekipleri sektörünüze ve işinize dair ihtiyaçlarınızı öncelikli olarak analiz eder. Talepleriniz doğrultusunda Salesforce çözümleri arasında ihtiyaç duyduklarınız uzman ekipler gözetiminde belirlenir ve işinizi geliştirmeniz için zemin oluşturulur. https://veri.cloud/ danışmanlık hizmetleri sayesinde tamamen taleplerinize uygun CRM çözümleriyle buluşmanız çok kolaydır

Devasa Bir Ekosistem İçerisinde Birbirine Entegre Edilebilir Dijital Çözümler

Salesforce ve Veri Cloud iş birliği ile sunulan CRM çözümleri ise birbirine entegre edilebilir bağımsız birçok hizmeti içeriyor. Bunlar arasında en dikkat çekenlerinden olan Marketin Cloud; online hizmetleriniz, e-postaları, sosyal ağları ve web site bileşenlerini en efektif şekilde yönetebilmenizi sağlıyor. Marketing Cloud ile danışmanlık ve iş koçluğu hizmetlerinden de yararlanmak mümkün.

Her Şey Dahil Otellere Neden Gidilmeli? Her Şey Dahil Otellere Neden Gidilmeli?

Commerce Cloud ise ölçeklenebilir yapısıyla tüm sektörlere uygun çözümler geliştirebilme imkanı sunuyor. Bir e-ticaret çözümü olarak geliştirilen Commerce Cloud, B2B ve B2C düzleminde işinizi geliştirebilmeniz için sayısız fırsat sunar. Yeni iş birlikleri kurarak iş planlamanızı en efektif şekilde yapabileceğiniz Commerce Cloud çözümünü Salesforce’un diğer CRM hizmetleriyle entegre etmeniz de mümkün.

Bu çözümler arasında yer alan Service Cloud, müşterilerinizle sağlam bir zemin üzerinde etkileşim ve iletişim kurabilmenizi sağlar. Çağrı merkezi, sosyal ağlar ve web site hizmetlerini yönetmenizi sağlayan Service Cloud, müşteri memnuniyetini yüksek standarda çıkartır.