İslam Alemi’nin Ramazan Bayramını tebrik ediyor; sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyorum.

Rahmet ve mağfiret ayı Ramazan-ı Şerifin manevi iklimini geride bırakıp, bayrama ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bilindiği üzere, bayramlar, ümitlerin yeşerdiği, dargınlıkların ortadan kalktığı ve gönül köprülerinin kurulduğu müstesna günlerdir. Yine bayramlar, dili, ırkı, rengi ve yaşadıkları coğrafyaları farklı olsa da tüm inananları aynı dualarda buluşturan manevi günlerdir.

Gözden kaçırmayın

WhatsApp yeni özellikler geliştirmeyi sürdürüyor! Emoji ifadeleri... WhatsApp yeni özellikler geliştirmeyi sürdürüyor! Emoji ifadeleri...

Bu kutsal günlerde birlik ve beraberlik ile kardeşlik duygularının pekişmesini, ayrılıkların son bulmasını, hem ülkemiz hem de tüm insanlık adına, Ramazan Bayramı’nın, gerçek manada “bayram” atmosferi içerisinde geçmesini temenni ediyorum. Toplumsal dayanışmanın ve paylaşmanın doruğa çıktığı bayram günlerinde, büyüklerin hayır duasını almaya, yarınlarımız olan çocuklarımızı ise mesut etmeye gayret edelim.

Sözlerime son verirken, tüm sürücülerimizi bayram yolculukları esnasında trafik kurallarına riayet etmeye ve meydana gelebilecek acıları önlemek için dikkatli olmaya davet ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle idrak edeceğimiz Ramazan Bayramımızı bir kez daha kutluyor; ülkemiz, milletimiz ve tüm inananlar için huzur dolu bir bayram diliyorum.