Dünyada konut kiraları  en çok İstanbul ve Ankara'da arttı Dünyada konut kiraları en çok İstanbul ve Ankara'da arttı
PTT 2023 Personel Alımı Başvuru Formu Duyurusu
Uzun bekleyiş nihayet sona erdi. PTT tarafından personel alımına ilişkin güncel duyuru geldi. PTT bünyesinde istihdam edilmek üzere PTT PAL tarafından yapılan güncel açıklamaya göre, personel alımı ilanlarına başvuru yapmak isteyen adayların özgeçmişlerini mail olarak PTT PAL resmi internet sitesi üzerinden göndermeleri gerekmektedir.
 
PTT PAL İlanlarına Kimler Başvuru Yapabilir?
KPSS şartız 2023 yılı için yapılacak olan bu personel alımı ilanı için başvuruları, Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olan ve vereceğimiz başvuru şartlarını sağlayan adaylar yapabileceklerdir.
Kamusal haklarından yoksun bırakılmamış olan ve işe alım süreci tamamlanmasının ardından yapılacak arşiv soruşturması veya güvenlik soruşturması kapsamında olumlu sonuçlanmanız istenmektedir.
PTT PAL personeli olmak isteyen erkek adayların zorunlu hizmet görevi olan askerlik görevlerini yerine getirmiş olması istenmektedir. Ayrıca askerlik durumu itibariyle muafiyet belgesi sahibi olan adaylar da başvurularını rahatlıkla yapabileceklerdir. Çünkü kurum muafiyet belgesiyle de yapılacak olan müracaatlara değerlendirilme aşamasına alacaktır.
Kadın ve erkek adaylardan yapılacak olan alımlar için adayların vardiyalı çalışma sistemine uygunluk sağlaması ve emeklilik hakkı kazanmamış olması gerekmektedir. Yaş sınırıyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmamakla birlikte yapılacak olan resmi açıklamayı haberimizin detaylarını sizler için ekleyeceğiz.
İşe Alım Sürecine İlişkin Resmi Açıklama Geldi!
PTT PAL Yetkilisi: “Şirketimizin vizyon, misyon ve değerlerine uygun, işin gerektirdiği yetkinliğe sahip adaylara eşit fırsat tanıyarak, adil ve tarafsız bir şekilde değerleme yaparak işe yerleştirme gerçekleştirmekteyiz. İş gücü temininde en büyük kaynağımız şirketimiz web sitesinde bulunan mail adresi aracılığı ile ulaşan CV lerdir. Ayrıca kariyer danışmanlığı yapan firmalardan da kaynaklarımızı artırarak daha çok adaya ulaşabilmekteyiz.” şeklinde açıklamalar da bulundu!
PTT Personel Alımı İlanına Müracaatlar Nasıl Yapılacak?
Detaylı yapılan araştırmalar sonucunda alımlar için [email protected] mail adresine hazırlamış olduğunu detaylı özgeçmiş belgesini göndererek, online başvuru sürecine rahatlıkla katılabileceksiniz.

Editör: Haber Editörü