Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman Ankara Pütürgeliler Derneği MASTÖP Ankara şubesi ve MAFED'i ziyaret Etti.

Emotion’dan bir yenilik daha: Emotion Detox Deodorant Serisi Emotion’dan bir yenilik daha: Emotion Detox Deodorant Serisi

Aslen Pütürgeli olan Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman Ankara Pütürgeliler Derneği MASTÖP Ankara şubesi ve MAFED’i ziyaret ederek hemşerileri ile hasret giderdi.

Ankara Pütürgeliler Dayanışma Derneğinin Başkanı Güzin Koçak tarafından karşılanan Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, Pütürgeliler derneğinde hemşerileri ile sohbet etti.

Ankara Pütürgeliler Derneği Başkanı Güzin Koçak, Ankara Pütürgeliler Derneği olarak aslen Pütürgeli olan Hemşerimiz Saadet Partisi Konya Milletvekili Sayın Abdulkadir Karaduman’ı Derneğimizden ağırlamaktan onur ve mutluluk duyduk. Değerli hemşerimizle Pütürge’yi konuştuk güzel ve anlamlı sohbet olduk. İnşallah bundan böyle sık sık bir araya gelip sohbetlerimizi gerçekleştireceğiz Ben Sayın milletvekilimize yapmış olduğu bu güzel ziyaretten dolayı Derneğim ve üyelerim adına teşekkür ediyorum “ dedi