Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Kahramanmaraş'a gelen Cumhurbaşkanı yardımcısı Cevdet Yılmaz Dün sürdürdüğü çalışmalarına bugün de devam etti. AK Parti İl başkanlığına ziyaret esnasında Cevdet Yılmaz'a milletvekilleri ve partili vatandaşlar eşlik etti.

Kahramanmaraş Tekstil Sektöründe Çalışanlar İçin Sevindirici Haber: Asgari Ücret 14 Bin TL! Kahramanmaraş Tekstil Sektöründe Çalışanlar İçin Sevindirici Haber: Asgari Ücret 14 Bin TL!

WhatsApp Image 2023-06-30 at 13.34.36
“Masa başında bu ülke yönetilmez, sahaya gitmek durumundasınız”
Cumhurbaşkanı yardımcısı Cevdet Yılmaz, teşkilat binasında yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Değerli AK Parti ailesi kadın kolları, hanım kolları tüm teşkilatımızın fertlerini sevgi ve muhabbetle selamlıyorum. Dün adıyaman'daydık akşama doğru da Kahramanmaraş'a geldik, burada çeşitli toplantılar ve incelemelerde bulunduk. Bugün de kaldığımız yerden devam edeceğiz inşallah, cuma namazında da burada olacağız, ardından da Ankara'ya hareket edeceğiz. Şimdi de sizlerle AK Parti teşkilatı ile bir aradayız.öncelikle Kurban bayramınızı tebrik ediyorum. Cenabı Allah ailenizle birlikte huzurlu bir bayram geçirmenizi nasip etsin inşallah. Bayram birliğimizi, beraberliğimizi, dirliğimizi , kardeşliğimizi daha üst seviyelere çıkarsın inşallah diyorum. sizlere cumhurbaşkanımız genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın selamlarını ve Bayram tebriklerini özellikle iletmek istiyorum. Aynı şekilde kabinimizin ve bakanlarımızın da  Bayram tebriklerini iletiyorum. Teşkilatlarımız bizim davamızın omurgasıdır. AK Parti bir dava partisidir. Siz de bu davanın birer neferi olarak bizlerle birlikte koşturuyorsunuz. Hepinizden Allah razı olsun diyorum, tabii bir deprem yaşadık ve bu depremde birçok canımızı yitirdik. Teşkilatlarımızdan da hayatını kaybeden arkadaşlarımız oldu. Ben hepsine cenab-ı Allah'tan rahmet diliyorum. Bütün ölmüşlerimizin ruhları şad olsun inşallah. Allah mekanlarını cennet eylesin, biz onların hepsini deprem şehitleri olarak görüyoruz. Diğer taraftan depremde hayatını kaybeden daha önce kendisiyle beraber çalıştığımız Sıtkı Güvenç'e de Allah'tan rahmet diliyorum. Değerli arkadaşlar Bu deprem başladı andan itibaren sayın cumhurbaşkanımız çok yoğun bir gayret gösterdi. Sadece Kahramanmaraş'a 6 defa ziyarette bulundu. Sürekli olarak hem sahada hem Ankara'da depremle ilgili çalışmaları takip ediyor. Biz de bütün arkadaşlarımızla birlikte bayram günleri deprem bölgesindeyiz. Her ilimizde birden fazla bakanımız deprem süresince ziyaretlerde bulunuyorlar. Biz Parti ve hükümet olarak hep şuna inanıyoruz. Masa başında bu ülke yönetilmez, sahaya gitmek durumundasınız. İnsanlarla sahada konuşmak ve  istişarede bulunmak zorundasınız. Sahadaki çalışmaları bizzat yerinde görmeniz aslında en sağlıklı değerlendirmedir. Dolayısıyla sürekli bir şekilde çalışmaları takip etmeye devam edeceğiz. Ben de inşallah buradan edindiğim izlenimleri ilgili bakanlarımıza, bürokrasiye aktaracağım. Zaman zaman yine gelip gideceğim inşallah Ankara'dan da buradaki çalışmaları takip edeceğiz.”
WhatsApp Image 2023-06-30 at 13.34.36 (1)