Manchester City – Real Madrid Maçını Canlı İzle Taraftarium, İdman TV, Justin TV, Taraftarium24 Manchester City – Real Madrid Maçını Canlı İzle Taraftarium, İdman TV, Justin TV, Taraftarium24
Gain ekranlarında yayınlanan Mahsun J. dizisinde heyecanın dozu giderek artarken izleyiciler de yeni bölümün ne zaman yayınlanacağını merak ediyor. Dizide son olarak 8. bölüm yayınlandı. Peki Mahsun J 9. bölüm ne zaman? Mahsun J bitti mi? 2. sezon ne zaman çıkacak?
Mahsun Karaca'nın başrolünde olduğu dizinin yönetmen koltuğunda Ömer Sinir oturuyor. Ömer Sinir daha önce de Gibi dizisinin parlamasında büyük görev üstlenmişti. YouTube'da Röportaj Adam olarak bilinen ve sosyal medyaya yüklediği içeriklerle herkes tarafından sevilen Mahsun Karaca bu kez dizi oyuncusu olarka ekranlara geri döndü. Mahsun J. dizisinde 8. bölüm geride kaldı ve 9. bölüm heyecanla bekleniyor. Mahsun J 9. bölüm ne zaman? Mahsun J bitti mi? 2. sezon ne zaman çıkacak? soruları ise dizi severler tarafından sıkça soruluyor. 
MAHSUN J. 9. BÖLÜM NE ZAMAN ÇIKACAK?
26 Ocak 2024'te GAİN'de yayınlanmaya başlanan Mahsun J. dizisi kısa sürede platformun en çok izlenen dizisi oldu. Mahsun J. gençlere kötü örnek oluşturduğu iddiası ile pek çok kişi tarafından da eleştiriliyor. Mahsun J dizisi her hafta yeni bir bölümle ekranlara geliyor. 8. bölüm 8 Mart Cuma günü yayınlandı. 9. bölümünün ise  15 Mart'ta ekranlarda olması bekleniyor. 
MAHSUN J. NEREDEN NASIL İZLENİR?
Mahsun Karaca'nın yeni dizisi Mahsun J. Gain ekranlarından izlenebilir.