Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) 30. Kuruluş Yılı Kutlama Etkinlikleri kapsamında Rektörlük Güzel Sanatlar Bölümü ve Gösteri Sanatları Öğrenci Topluluğu tarafından ‘30. Yıl Kutlaması’ programı gerçekleştirildi.

Tiyatro gösterileri, halk oyunları gösterileri ve DJ performansının yer aldığı kutlama etkinliği KSÜ Yunus Emre Kongre ve Kültür Merkezi önündeki alanda gerçekleştirildi.

4-7

Güzel Sanatlar Bölümü Başkanı Öğretim Görevlisi Ayça Çetiner’in organize ettiği kutlama programı kapsamında, Gösteri Sanatları Öğrenci Topluluğu Tiyatro Grubu tarafından Altay Üstündağ yönetiminde tiyatro gösterileri sunulurken, Ömer Fıstıkoğlu yönetiminde ise halkoyunları gösterisi gerçekleştirildi.

Başkan Güngör Burayla düet yaptı! Başkan Güngör Burayla düet yaptı!

Açık havada gerçekleşen etkinlikte öğrenciler DJ performanslarıyla müzik ve eğlenceye doydu.

2 (4)-3

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can etkinlik alanını ziyaret ederek, öğrencilerin eğlencelerine ortak oldu

KSÜ’de öğrencileri alanlarında donanımlı meslek profesyonelleri olarak yetiştirirken, kişisel gelişimlerine katkı sağlayan sosyal, kültürel ve sportif faaliyetleri de aynı ölçüde desteklediklerini belirten Rektör Can, üniversitemizin 30. kuruluş yılına özel öğrenci odaklı bu tür etkinlikle imza atmayı sürdüreceklerini ifade etti.