Kahramanmaraş’ta ESVED Eshab-ı Kehf Vakıf, Eğitim ve Araştırma Derneği (ESVED) tarafından düzenlenen ödül gecesinde TÜMKİAD Kahramanmaraş İl Başkanı Muhammet Eliaçık, ödül takdiminde yapılan yanlışlığa tepki gösterdi.

Kahramanmaraş'ta Silahlı Kavgada 2 Pazarcı Yaralandı Kahramanmaraş'ta Silahlı Kavgada 2 Pazarcı Yaralandı

15. Uluslararası Eshab-ı Kehf Ödülleri” programı kapsamında çeşitli alanlarda ödüllere layık görülen kişilere ödülleri takdimi için bir otelde program organize edildi. 
Program kapsamında isimler sırayla okunarak sahnede ödül takdimi yapılırken, sıra TÜMKİAD Kahramanmaraş İl Başkanı Muhammet Eliaçık’a geldiğinde bir yanlışlık yapıldı. Ödülünü takdim etmesi için protokol üyelerinin yerine dernek üyelerinden bir isim çağrıldı. 
Bunun üzerine Eliaçık, Eshab-ı Kehf Vakıf, Eğitim ve Araştırma Derneği Genel Başkanı Kazım Ardıç’a tepkisi dile getirince, ödül takdimi için Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şahin Balcıoğlu sahneye davet edildi. 
İlk önce tepki nedenini soran Balcıoğlu, yapılan yanlışlığı öğrenince şaşırdı ve Eliaçık’a hak verdi. O anlar ise kameralara yansıdı.