6 Şubat'ta Kahramanmaraş'ta meydana gelen ve 50 binden fazla vatandaşımızın hayatını kaybetmesine neden olan depremlerin ardından afet bölgesine giderek afetzedelere yardım eli uzatan AHBAP Derneği kurucusu ünlü şarkıcı Haluk Levent, burs müjdesi verdi.

Kahramanmaraş'ta meydana gelen depremin hemen ardından bölgeye giderek depremzedelere destek olan Haluk Levent'ten burs müjdesi geldi.

SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Ahbap Derneği kurucusu Haluk Levent, Almanya Bremen'deki Constructor Üniversitesi'nin eğitimi yarıda kalan 100 depremzede öğrenciye burs vereceğini, başvuruların ise kısa süre içerisinde başlayacağını açıkladı.

Ahbap Derneği kurucusu sanatçı Haluk Levent, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Kahramanmaraş merkezli depremler nedeniyle üniversite eğimi yarım kalan depremzede öğrenciler için burs duyurusu yaptı. Levent, Almanya Bremen'deki Constructor Üniversitesi'nin Başkanı Serg Bell ile görüştüğünü, üniversitenin 100 öğrenciye tam burs vereceğini açıkladı.

Sosyal medya hesabı aracılığıyla açıklamalarda bulunan Haluk Levent, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"Bremen’deki Constructor Üniversitesi Başkanı Serg Bell ile görüştüm. Muazzam sonuçlandı. Deprem bölgesinde eğitimleri yarım kalan 100 üniversite öğrencisini tam burslu olarak kabul etme kararı aldılar. Konaklamalar da dahil. Başvuruları yakında açacağız."

Karne hediyesi duyurusunda bulundu: 600 TL’lik hediye çeki verilecek! Karne hediyesi duyurusunda bulundu: 600 TL’lik hediye çeki verilecek!