Öztunç'tan Çıkış: AK Parti Adayını Açıkladı, Kendisi de Kahramanmaraş İçin Yola Çıkacak! Öztunç'tan Çıkış: AK Parti Adayını Açıkladı, Kendisi de Kahramanmaraş İçin Yola Çıkacak!

Düzenlenen programda konuşan İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Süleyman Tekerek, “Kahramanmaraş 1988 yılından beri yerel yönetimler anlamında belirli bir zihin tarafından yönetiliyor. Amacımız İYİ Parti olarak Kahramanmaraş’ın bu makus tarihini 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Kahramanmaraş’ı ve bütün ilçelerimizi iyi belediyecilik ile tanıştırmak. Bunun için de iyi bir belediye başkanı ile Mesut Dedeoğlu bu sorumluluğu üstlendi büyük bir yükün altına girdi. Biz de Mesut Dedeoğlu ile sahada olup, Kahramanmaraş’ın iyi belediyecilik ile tanıştıracağız” ifade etti.

İYİ Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mesut Dedeoğlu ise, “Bu anlamda çok heyecanlıyım. 40 yıldan beri Kahramanmaraş’a hizmet etmeye gayret ediyorum. Bunun taçlandırılması ve İYİ Parti’nin Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak açıklanmam anlamında heyecanlıyım. Biriktirdiğim bilgi ve birikimlerle Kahramanmaraş’ı daha ileriye taşıyacağız ve daha ileriye gideceğiz. Adaylığım konusunda birçok STK, esnaflar, sanayiciler ve birçok kişiler büyükşehir belediye adayı olmalısın dediler. Bir yola çıktık bu memlekete hizmet etmeyi Allah nasip etsin. Yeniden eski günlerimize döneceğiz. Projelerimiz hazır ve bu organizasyonları hazırlayacağız. 81 ilin içerisinde nasıl bir Kahramanmaraş parlayan bir yıldız olur, Akdeniz’in nasıl incisi olur hep birlikte bunu İYİ Parti ile göreceğiz. Hem topraklarımız olarak hem de ekonominin en güzel şekliyle insanların daha rahat, daha huzurlu, daha mutlu bir şekilde belediyecilik yapacağız. Bu şehirde yaşayan insanlara onlar bu hizmetleri sunmak adına hep beraber güzel olur inşallah. Bu anlamda gerçekten çok gurur duydum” ifadelerini kullandı.

Editör: Haber Editörü