İyi Parti Kahramanmaraş Onikişubat İlçe Başkanı Av. Doğan Murat Kılıç ve Yönetim Kurulu üyeleri  İyi Parti Genel Merkezi tarafından Kahramanmaraş İl Başkanlığına gönderilen yazı ile görevden alındı.

Erdoğan: Bizim için en uygun olan vakitte karadan da teröristlerin tepesine tepesine bineceğiz Erdoğan: Bizim için en uygun olan vakitte karadan da teröristlerin tepesine tepesine bineceğiz

Gönderilen yazıda İyi Parti Onikişubat  İlçe Başkanı Av. Doğan Murat Kılıç ve teşkilat yöneticilerinin görevden alındığı bildirildi.

Av. Doğan Murat Kılıç : "Genel başkanımız sayın Meral Akşener 'in takdiri ile Türkiye genelinde 30 ilçe başkanı ve yönetimiyle beraber görevden el çektirilmiştir.Bu ilçeler arasında Onikişubat ilçe başkanı olarak şahsım ve yönetimimde görevden el çektirilmiştir.Bu konu ile alakalı ilerleyen zamanlarda bir basın açıklaması yapabilirim.Bu süreçten sonra ilçe başkanlığı sıfatım olmasa bile partimin ve  genel başkanımız sayın Meral Akşener'in emrinde olduğumun bilinmesini isterim." Dedi.