İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığı tarafından organize edilen programda, teşkilat üyeleri ve gazeteciler iftarda buluştu.

İl Başkanı Av. Ahmet Çabukel tarafından organize edilen programa, İYİ Parti Onikişubat İlçe Başkanı Av. Doğan Murat Kılıç, Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Fatih Öztürk, Kadın Politikaları Başkanı  Ayla Çiftçi, Teşkilat Başkanı Süleyman Tekerek, Sosyal Medya Başkanı Hamdi Atlama, Basın ve Medya Başkanı İrem Kazancı ve diğer teşkilat üyeleri katılım sağladı. 

İftar programı sonrasında karşılıklı soru cevap şeklinde devam eden sohbette, gelecek yıl yapılacak olan seçimlerle ilgili değerlendirmelerde bulunuldu. 

İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Çabukel,  kamuoyu araştırma şirketleri tarafından periyodik olarak yapılan çalışmalarda yukarı doğru bir çıkış olduğunu ve her geçen gün üye sayısının da arttığını söyledi.  

İl ve İl Yönetiminde bulunan başkanlıkların sahada sürekli çalışmalar yaptıklarını anlatan Çabukel, etkinliklerin artarak devam edeceğini söyledi.

Çabukel, basın mensuplarıyla birlikte görev yaptıklarını, bu yüzden ramazan ayında bir araya gelip iftar yaparak fikir alışverişi yapmak istediklerini belirterek, "Bugün hep beraber bir iftar yaptık. Biz İYİ Parti olarak bu yıl toplamda, mahallelerimiz dahil birden fazla her yerde küçüklü büyüklü dahil 130 ayrı yerde iftar programı verdik. 4 bine yakın da paket dağıtımları yaptık. Bu dağıtımları yaparken de kimseyi rencide etmemek için açıkçası kendi kartlarımızı çıkarttık ve birazda paket organize ettik. Bunları mahalle ve ilçe başkanlarımızla dağıttık." dedi.  

Gözden kaçırmayın

Ünlü Manken Kahramanmaraş'a geliyor! Ünlü Manken Kahramanmaraş'a geliyor!

İYİ Parti Onikişubat İlçe Başkanı Doğan Murat Kılıç ise etkinliği düzenleyen İl Başkanlığına ve katılım sağlayan basın mensuplarına teşekkür etti.