Uygun Fiyatlı Pubg Hizmetleri Hesap.com.tr'de Uygun Fiyatlı Pubg Hizmetleri Hesap.com.tr'de
Araştırması yaparlar. Böylelikle rahatsız oldukları veya gizli kalmasını istedikleri beğeni sayılarının profillerinde ve gönderilerinde yer almasını engellerler. Gizleme işleminin nasıl yapıldığını öğrenmek için hazırladığımız içerik yardımcı olur.
Instagram Beğeni Gizleme
Beğeni Instagram sosyal medya uygulamasında yapılan gönderi ve reels paylaşımlarını insanların beğendiklerini gösteren butondur. Paylaşım sayfasında bulunan bu butona basıldığında beğeni verilmiş olur ve beğeni sayıları hesap takipçileri tarafından rahatça görülür. Bunu istemeyen kişiler beğeni gizleme adımlarını kullanırlar.
Beğeni gizleme işlemi sayesinde takipçilerin veya yabancı hesapların paylaşımlara yapılan beğeni sayılarının gizli hale gelmesini sağlarlar. Böylelikle hem düşük beğeni kaynaklı paylaşıma ilgi göstermeme durumu ortadan kalkar hem de beğeni veren kişilerin bilgileri gizli kalır.
Instagram Beğeni Sayıları Nasıl Gizlenir?
Instagram beğeni sayılarını gizlemek için kullanılabilecek iki yöntem vardır. Bunlar gönderiyi paylaşmadan beğeni gizleme yapmak ve gönderiyi paylaştıktan sonra beğeni gizleme yapmaktır.
Gönderiyi Paylaşmadan Beğeni Gizlemek
Bir gönderinin paylaşımında önce beğeni gizlemek mümkündür. Bunun için ilk olarak gönderilecek resim veya video belirlenir. Gönderi seçildikten sonra Instagram uygulaması açılır ve Yeni Gönderi butonuna basılır. Açılan sayfada gerekli düzenlemeler yapılır. 
Düzenlemeler yapıldıktan sonra aynı sayfada alt bölümde yer alan Gelişmiş Ayarlar seçeneği tıklanır. Açılan sayfada bulunun “Bu gönderideki beğenme ve görüntüleme sayılarını gizle” seçeneği aktif hale getirilir. İşlemleri onaylayıp gönderi paylaşıldıktan sonra beğeni sayılarının görünmez olacağı anlaşılır.
Gönderiyi Paylaştıktan Sonra Beğeni Gizlemek
Instagram hesaplarında beğeni sayılarının paylaşım öncesinde gizlenmesi zorunluluğu yoktur. Paylaşım sonrasında da gizleme işlemi yapılabilir. Bunun için yapılan paylaşıma ulaşılır. Paylaşım sayfasında sağ üst köşede yer alan … (üç nokta) tıklanır. 
Açılan sayfadan beğeni sayılarını gizle seçeneğine ulaşılır. Son olarak işlem onaylanır. Paylaşımın bulunduğu sayfaya geri dönüldüğünde beğeni sayısının görülmediği anlaşılır. Böylelikle takipçilerin yapılan paylaşımın ne kadar etkileşim aldıklarını görmeleri engellenmiş olur.
Instagram Beğeni Gizleme Android
Beğeni gizleme işlemi cep telefonlarında işletim sistemlerine bağlı olarak değişebilir. 
Android kullanıcılarının Instagram beğeni gizleme işlemlerini şu adımlarla gerçekleştirmeleri mümkündür;
o Mobil Instagram uygulaması açılır.
o Profil sayfasına gidilir.
o Profil sayfasında bulunan gönderilere ulaşılır.
o Beğeni sayısı gizlenmek istenen gönderi açılır.
o Gönderinin sağ üst köşesinde bulunan üç nokta tıklanır.
o Açılan sayfadan Beğenme Sayısını Gizle seçeneğine tıklanır.
Tıklama işlemi gerçekleştikten sonra gönderiye geri dönüldüğünde beğeni sayısının rakamla ifade edilmediği görülür. Bunun yerine diğer kişiler şeklinde bir ibare yer alır.
Instagram Beğeni Gizleme İphone
Instagram uygulaması İphone cihazlarda da kullanılır. Bu nedenle beğeni gizleme işleminin iphone sahipleri tarafından da yapılması mümkündür. Bunun için ilk olarak önceden yüklenmiş olan Instagram uygulaması açılır. Hesap kapalı ise giriş yapılır. Giriş işleminin ardından profil sayfasına ulaşılır.
Profil sayfasından Ayarlar menüsüne ulaşılır. Ayarlar menüsüne girildikten sonra Gizlilik seçilir. Açılan sayfadan Gönderiler sekmesine tıklanır. Son olarak beğenme ve görüntüleme sayılarını gizle bölümü aktif hale getirilir. Böylelikle iphone Instagram hesaplarındaki tüm gönderilerdeki beğeni sayıları gizli hale getirilir.
Instagram Beğeni Gizleme Bilgisayar
Instagram beğenilerinin gizlenmesi için bilgisayar üzerinden işlem yapmakta mümkündür. Bunun için ilk olarak instagram.com adresinden hesaba giriş yapılır. Giriş yapıldıktan sonra beğeni gizleme tercihine göre işlemler yapılır.
Tek bir gönderinin beğeni sayısı gizlenecekse ilk olarak ilgili gönderiye profilden ulaşılır. Profilden gönderi bulunduktan sonra sayfada yer alan üç nokta simgesine tıklanır ve açılan menüden beğenme sayısını gizle bölümü işaretlenir. Böylelikle seçilen paylaşımı kaç kişinin beğendiği gizli hale gelir.
Hesapta bulunan tüm gönderilerin beğeni sayıları gizlenmek isteniyorsa hesap açıldıktan sonra profil sayfasına ulaşılır. Profil sayfasında sağ köşede bulunan simgeye tıklanır. Bu işlemin ardından Ayarlar ve Gizlilik tıklanır. 
Ayarlar menüsünden Sen neler görürsün?
Menüsüne tıklanır. Beğenme sayısı bölümüne ulaşılır ve bu bölümde beğenme sayısını gizle bölümü aktif hale getirilir. Böylelikle tüm paylaşımlarda beğenme sayıları görünmez hale gelir.
Instagram Reels Beğeni Sayısı Gizleme
Instagram da fotoğraf gönderimi yanı sıra reels gönderimi de mümkündür. Reels gönderimi yapan kişilerin de beğeni sayılarını gizlemek istemeleri kaçınılmazdır. Reels paylaşımlarında gizleme işlemi de benzer şekilde yapılır.
Tek bir reels paylaşımındaki beğeniler gizlenecekse ilgili reels açılır. Sayfadan üç nokta tıklanır ve beğenme sayısını gizle komutu verilir. Tüm reels beğenileri gizlenmek isteniyorsa Profil-Ayarlar ve Gizlilik-Beğenme sayısı tıklanır. 
Kapalı olan beğenme sayısını gizle özellik aktif hale getirilerek beğenme sayısının gizlenmesi sağlanır. İşlem iptal edilmek istendiğinde ise aynı yol izlenerek beğenme sayısını göster bölümü işaretlenir.
Instagram Beğeni ve Takipçi Satın Alma SMM PANEL
Instagram takipçi ve beğeni sayılarınız istediğiniz miktarda değilse smm panel kullanabilirsiniz. Bu da ne demek diyorsanız size açıklayalım. Sosyal medya bayilik panelidemektir. Bu sitelere üye olup çok ucuz fiyatlarla instagram beğeni satın alabilirsiniz.
Editör: Atilla Şakacı