Cetvel ihtiyacınıza göre farklı çeşitleri bulunan bir üründür. Özellikle öğrencilik yıllarında sıklıkla ihtiyaç duyulan ürünler arasında yer almaktadır. Her ürünün klasik malzemesi ebatları ve özellikleri bulunmaktadır. Gönye cetveller metal etmeliler ve şablonlu cetveller olmak üzere birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. İhtiyacınıza göre bu getiren çeşitlerini satın alarak kullanabilirsiniz.

Son derece geniş seçenekleri bulunmaktadır. Şekilde renk farklılıklarına göre ayrı kategorilerde ürün çeşitleri bulunmaktadır. Sınırlı uzunlukları bulunmaktadır. İlkokul ortaokul öğrencilerinin kullandığı 30 santim boyutunda olan cetveller bulunduğu gibi teknik resim cetvelleri mimari ve mühendislik alanlarında kullanılan teknik cetvel çeşitleri de bulunmaktadır.

Cetvel Çeşitleri

Cetvel çeşitleri oldukça geniş kapsamlı ürünlerdir. Hem küçük gönye cetveller metal cetveller ya da ahşap malzemeden üretilen eserler bulunduğu gibi hem de teknik kullanımlar için tasarlanmış olan modelleri bulunmaktadır. Sizlerde ihtiyacınıza göre bu ürünleri inceleyip satın almak isterseniz

Sudocrem Bakım Kremi Kimler Tarafından Kullanılır Sudocrem Bakım Kremi Kimler Tarafından Kullanılır

https://www.guvensanat.com/cetvel sitesini ziyaret edebilirsiniz. Site de birbirinden farklı modellerde ve desenler de farklı kullanım amaçlarına göre birçok cetvel çeşidi bulunmaktadır.