Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını 4 Nisan haftası neler bekliyor.

4 Nisan haftasında Koç Yeniayının etkileri devam ederken Mars ve Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Astroloji için kötücül olarak değerlendirilen bu iki gezegenin kavuşması gerilimlere gebe olacak. Bu ikili iki senede kavuşur. 

KOÇ

Son bir yılda başardıklarınızla gurur duymanıza rağmen sanki bir şeyler eksik gibi hissediyorsunuz. Mars, Satürn ile çatışırken, ortaya çıkmayan bazı iş arkadaşlarınıza veya takım arkadaşlarınıza karşı büyük bir hayal kırıklığı yaşayacaksınız. 5'inde Venüs'ün Balık burcuna geçişi, dinlenmek ve ruhunuzu canlandırmak için grup projelerine ara vermeniz için bir işarettir. Kendi başıboş hayal gücünde bulunacak çok fazla neşe var.

BOĞA

İster yeni bir iş başvurusu yapıyor olun ister bir iş kuruyor olun ister çocuğunuzun okulundaki zorlu ebeveynlerle uğraşıyor olun, kendinizi görünmez hissediyorsunuz. Ne kadar zorlarsanız zorlayın, çabalarınız işlevsiz hale gelebilir. Mars'ın Satürn ile çarpışmasıyla hayal kırıklığı doruğa çıksa da yönetici gezegeniniz Venüs'ün 5'inde Balık burcuna geçişi size yeni bir yaşam fırsatı sunuyor. Mutluluğu ve rahatlığı hak ediyorsunuz ve bunu başarmanıza yardımcı olacak arkadaşlar, iş arkadaşları ve topluluklar şimdi ortaya çıkıyor.

İKİZLER

Mars, Satürn ile çarpışırken, tüm yıl boyunca dört gözle beklediğiniz seyahat veya eğitim planları raydan çıkıyor. Uçuşunuz ister yanlış tarihe rezerve edilmiş olsun, ister Airbnb'niz son anda iptal edilmiş olsun, ister yanlış sınıf bölümüne kayıt olmuş olun… Ama böyle muhteşem bir başarısızlık beklemiyordunuz. Yine de tüm umutlar kaybolmaz. Soğukkanlılığınızı (ve mizah anlayışınızı) koruma beceriniz, problem çözme moduna girerken en büyük yardımcınız olabilir.

YENGEÇ

Maaş kesintisi yaşıyor, iş ortağınız çalışma saatlerini azaltıyor ya da iş yerindeki arkadaşlarınızdan biri uzun bir izni çıkıyor olabilir. Bu hafta üzerinize çok fazla sorumluluk yüklendiğini düşünüyorsunuz. Bu zorluklara rağmen, bir sonraki maceranızı planlamaya geri dönmek için de ilham alıyorsunuz. Bu baharda hangi seyahat veya eğitim hedeflerini gerçekleştireceğini planlamaya başlayabilirsin. Merkür Satürn ile bağlantı kurarken, büyük resme odaklanabilmeniz için devam eden kafa karışıklığını veya kızgınlığı serbest bırakın.

ASLAN

4'ünde, agresif Mars ve kısıtlayıcı Satürn'ün çarpışması, en önemli ilişkileriniz üzerinde baskı yaratıyor. Söylenmemiş bir şey kaldı ve onu sesli söylemenin zamanı geldi. En sağlam ortaklıklarınız bu fırtınayı atlatmaya uygundur ve hatta hassas müzakere sanatında neşe bile bulabilirsiniz. Ancak sizi bitkin veya dengesiz hissettiren sözleşmeler için bu yüzleşme bardağı taşıran son damla olabilir. 5'inde, Venüs Balık'a geçerken, sizi neyin yükselteceğini seçmenin zamanı geldi.

BAŞAK

Pasaportunuzu yenilemek, çocukları futbol antrenmanına göndermek ve kız kardeşinizin bekarlığa veda hafta sonunu planlamak arasında sorumluluklarınız bu hafta birikmeye devam ediyor. Öyle ki, bunalmak sizin nadiren yaşadığınız bir şey ama bu sefer biraz bunalabilirsiniz. Not almayı unutmayın, bu kadar çok işi aklınızda tutamayabilir, unutmamanız gereken bir şeyleri unutabilirsiniz. Venüs'ün 5'inde Balık burcuna geçişi, etrafınızdaki herkesi affedici bir ruh haline sokar. Yükün ağır ama sana yardım edecek çok desteğin var!

TERAZİ

Hafta hayal kırıklığı yaratan bir finansal veya iş hayatında karşılaşacağınız bir sorunla başlasa da durumu çok iyi idare edeceksiniz. Yönetici gezegeniniz Venüs 5'inde Balık burcuna geçer geçmez, kendinizi toparlayabilir ve yeniden deneyebilirsiniz. Aylarca süren hayal kırıklıkları ve aksiliklerden sonra koşmak, vitaminlerinizi almak ve sosyal medyadan çıkmak gibi daha sağlıklı rutinlere dönmeye hazırsınız. Arkadaşlarınız ve sevgililerinizle samimi sohbetler, en hassas düşüncelerinizi ve arzularınızı ortaya çıkarır. Gerçekten istediğiniz şeylerden çekinmeyin.

Samsun’da DASK sigortası ilk sırada Samsun’da DASK sigortası ilk sırada

AKREP

Ailenizle yakın bir ilişki kurmak, geçen yılki en büyük başarılarınızdan biri oldu, ancak 4'ünde, Mars Satürn ile çatışırken, ilerlemenin bir kısmının geri alındığını hissedebilirsiniz. Evet, birkaç adım geri gidiyorsun, ama bu ne kadar ileri gittiği gerçeğini değiştirmiyor. 5'inde, Venüs'ün Balık burcuna geçişi, biraz nefes almak ve biraz romantizmin tadını çıkarmak veya hobilerinizde rahatlamak için işaretiniz. Her zaman işleri yoluna koymak zorunda değilsin.

YAY

'ünde, Mars Satürn ile çatışırken, haftanız bir iletişim arızasıyla başlıyor. Önemli bir e-posta asla gönderilmedi, büyük bir toplantının materyalleri asla basılmadı ve kız kardeşinizden onun yıkıcı ayrılığıyla ilgili o mesajı tamamen kaçırdınız. Merkür, 7 ve 8'de Mars ve Satürn ile bağlantı kurarak, karışıklığı nezaketle temizlemenize ve birlikte gülmenize izin verir. En sinir bozucu durumların bile her zaman geçtiğini unutmayın.

OĞLAK

Sosyal hayatınız bu bahar sonunda yeniden düzene girse de tüm arkadaşlarınıza ayak uydurmak için ne kadar para harcadığınız konusunda stresli hissediyorsunuz. O kadar ki, sizi tüm o akşam yemeklerine, sosyal etkinliklere ve hafta sonu gezilerine davet eden herkese karşı küskünlük hissetmeye başlıyorsunuz. Bu, 4'ünde, Mars'ın Satürn'le çarpışmasıyla doruğa çıkıyor ve siz masum bir şekilde süslü bir öğle yemeğine savurganlık yapmak isteyip istemediğinizi soran bir iş arkadaşınıza saldırıyorsunuz. Bir nefes alın, özür dileyin ve eldeki parayı harcamak isteyip istemediğinizi düşünün.

KOVA

4'ünde, kötü çocuk gezegenler Mars ve Satürn burcunuzda çarpışırken, her şeyi yapmak, herkesin her şeyi olmak için ekstra baskı hissediyorsunuz. Bu özel mücadeleyi yalnızca sizin üstlenebileceğiniz doğru olsa da bir adım geri atmanız ve kendi zihinsel ve fiziksel sağlığınız için yaptığınız fedakarlıkları gözden geçirmeniz de gerekir. Bolluk sana daha önce hiç olmadığı kadar akıyor, o yüzden bu cömertliğin bir kısmını kendine ver.

BALIK

4'ünde, zorlu bir kararla ilgili yaşadığınız zihinsel ıstırap doruğa çıkıyor. Gerçekten istediğiniz bir şey olduğunda “hayır” duymak çok hayal kırıklığı yaratabilir, ancak çoğu zaman bu reddetme, gitmeye değer yolu ortaya çıkarır. Ağrıyı hafifletmeye yardımcı olmak için, Venüs 5'inde, burcunuzda süzülür ve özgüveninizi artırır ve güzellik oyununuzu geliştirir. Kontrol edemediğiniz şeyleri bırakırken tarzınızı, zindeliğinizi ve sağlığınızı beğenebileceğiniz şeylere daha fazla sahip çıkın!