Maraş son dakika Haberleri

maraş son dakika haberleri ve güncel maraş son dakika gelişmeleri, maraş son dakika ile ilgili tüm video, maraş son dakika fotoğrafları ve maraş son dakika haberleri Maraş Pusula Haber sitemizde


Kahramanmaraş

Kahramanmaraş'ta 4.3 büyüklüğündeki deprem, bölgeyi salladı; Malatya'dan hissedildi.

Türkoğlu

Kahramanmaraş'ta 6 Şubat'ta meydana gelen depremlerden etkilenen Türkoğlu ilçesine bağlı 5 kırsal mahallede inşası tamamlanan 250 tek katlı köy tipi...

Gündem

Kahramanmaraş'ta 6 Şubat'ta meydana gelen depremlerden etkilenen Afşin ilçesinde, afetzedeler için yapılan kalıcı konutlarda çalışmalar sürüyor.

Pazarcık

"Asrın felaketi" olarak nitelenen depremlerin merkez üssü Kahramanmaraş'ta afetzedelerin barınması amacıyla Pazarcık ilçesine yaptırılan "Türkiye-Kore Dostluk Köyü Konteyner Kenti"nin devir...

Gündem

Cemal Enginyurt ve milletvekilleri, Kahramanmaraş'ta gönderilen hediye paketini depremzedelere verilmesi gerektiğini vurguluyor.

Gündem

Kahramanmaraş'ta deprem sonrası işsizlik krizi: Çalışan sayısı dramatik şekilde azaldı, ekonomiyi canlandırmak zorundayız!

Gündem

Kahramanmaraş Valiliği, deprem sonrası hak sahipliği başvurularının sonuçlarını duyurdu. İtiraz süresi 16 Ekim'e kadar devam ediyor.

Kahramanmaraş

"Asrın felaketi" olarak nitelendirilen depremlerin merkez üssü Kahramanmaraş'ta, 9 bin 800 kalıcı konutun yıl sonunda depremzedelere teslim edilmesi öngörülüyor.

Kahramanmaraş'ta saat 09.18'de 4 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde 4,0 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Gündem

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde trafik kazası sonrası polis ekiplerine ateş açan 4 kişi gözaltına alındı.

ASAYİŞ

Ebrar sitelerinin yanında ayakta kalan son binalardan birisi olan Duru Park'ın iki katında yangın çıktı.

/*Webview mobil uygulama için geri tuşu*/