Kaski Genel Müdürlüğü Haberleri

Kaski Genel Müdürlüğü haberleri ve güncel Kaski Genel Müdürlüğü gelişmeleri, Kaski Genel Müdürlüğü ile ilgili tüm video, Kaski Genel Müdürlüğü fotoğrafları ve Kaski Genel Müdürlüğü haberleri Maraş Pusula Haber sitemizde


Kahramanmaraş

KASKİ Genel Müdürlüğü, aşırı yağışlar sonrası arterlerde ve yerleşim yerlerinde meydana gelebilecek olası su taşkınlarının önüne geçmek için rögar, mazgal...

Kahramanmaraş

KASKİ Genel Müdürlüğü, su taşkınlarını önleme amacıyla şehrin muhtelif noktalarında altyapı hatlarının bakım ve onarımını sürdürüyor.

Kahramanmaraş

KASKİ Genel Müdürlüğü ekipleri, ani yağışlara bağlı meydana gelebilecek olumsuzlukları en aza indirmek için altyapı hatlarında bakım, onarım ve temizlik...

Kahramanmaraş

KASKİ Genel Müdürlüğü, Onikişubat İlçesi Şahinkayası Mahallesinde içme suyu şebeke hattı, isale hattı ve depo yapımı çalışmalarını tamamladı.

Kahramanmaraş

KASKİ Genel Müdürlüğü Pazarcık İlçesi Evri Mahallesinin içme suyu ihtiyaçlarının karşılanması için çalışma başlattı.

Kahramanmaraş

KASKİ Genel Müdürlüğünce Türkoğlu İlçesi Kaledibi Mahallesinin içme suyu kaynağında iyileştirme çalışması yapılarak içme suyu koruma altına alındı.

Türkoğlu

KASKİ Genel Müdürlüğü Türkoğlu İlçesi Hopurlu Mahallesinin yeni yerleşim yerlerinin içme suyu ihtiyaçlarının karşılanması için çalışma başlattı.

Kahramanmaraş

KASKİ Genel Müdürlüğü, Karayolları Bölge Müdürlüğünce Hasancıklı-Kavlaklı bölgesinde yapımına devam edilen kavşak çalışmaları kapsamında bölgede bulunan altyapı hatlarının deplase(yer değiştirme)...

Kahramanmaraş

KASKİ Genel Müdürlüğü, Onikişubat İlçesi Yolyanı Mahallesinde içme suyu hattı yenileme çalışması başlattı. Çalışmalarla mahalleye kesintisiz içme suyu sağlanması hedefleniyor.

Ekinözü

KASKİ Genel Müdürlüğü, Büyükşehir Belediyesinin Ekinözü ilçe merkezinde asfalt programında yer alan yollardaki şebeke yenileme çalışmalarına başladı.

Kahramanmaraş

KASKİ Genel Müdürlüğü ekiplerince Çınarpınar Mahallesi Karbasan Obasında içme suyu isale hattı yenileme çalışmalarına başlandı.

Onikişubat

KASKİ Genel Müdürlüğü, Onikişubat İlçe Merkezinde oluşan yeni yerleşim yerlerinin içme suyu ihtiyaçlarının karşılanması için çalışma başlattı.

/*Webview mobil uygulama için geri tuşu*/