MTV ödemelerinde süre doluyor MTV ödemelerinde süre doluyor

TÜMKİAD geçtiğimiz günlerde 3.yıl dönümü etkinliklerini yaparken, beraberinde yeni yönetim kurulunu da açıkladı. Ekibin içerisinde en dikkat çeken isimlerden Gökçe Çetin, TÜMKİAD’ın yeni dönemde İl Başkan Yardımcısı ve Kadın Kurulu Başkanı olarak seçildi. 
Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Çetin, TÜMKİAD çatısı altında ekibi ile birlikte istihdam oluşturma, eğitim ve girişimciliği geliştirme iş gücü piyasalarına daha iyi erişim sağlama ve fırsat eşitliği gibi yollarla kadın girişimcilere daha fazla imkan sağlanmasını amaçladıklarını belirtti. 
Çetin, “Dokunan, değiştiren ve fark yaratan yeni projelerle TÜMKİAD olarak bu ve bu benzeri çalışmaların tüm Türkiye de yaygınlaşması için biz sayın başkanımızın öncülüğünde yolumuza devam edeceğiz Üreten ve ürettikçe kazanan kazandıkça ekonomiye ve toplumun her kesimine olumlu faydalar sağlayan toplumsal yaşamda güçlüklere karşı direnerek ve kararlılıkla yollarına devam eden birçok kadın kendi başarı hikayelerini yazdı. Bende bir kadın girişimci olarak bu yolda ilerlerken aynı bakış açısına sahip olan şehrimizin kadın girişimcilerini ekibimde görmekten onur duyarım.” dedi.
HABER: ÖMER FARUK SALMAN