Sibel Asna'dan kurumsal iletişim konferansı

Institut français Türkiye’nin düzenlediği Masterclass çevrim içi etkinliğine 3 Mart  tarihinde kurumsal iletişim ve halkla ilişkilerin duayenlerinden Sibel Asna konuk olacak.

Genel 01.03.2021, 18:57 Editör
Sibel Asna'dan kurumsal iletişim konferansı

Etkinlik Zoom platformu üzerinde çevrim içi olarak gerçekleşecek. İletişim fakülteleri öğrencileri ile genç meslek profesyonellerine yönelik olarak Türkçe düzenlenecek Sibel Asna ile Masterclass’a katılım için aşağıdaki bağlantıdan form doldurmak yeterli.

https://www.ifturquie.org/etkinlik/sibel-asna-ile-masterclass-iletisimin-kurumun-surecleri-ile-olan-iliskisi/

Institut français Türkiye’nin Aralık 2020’de başladığı ve büyük ilgi gören  “Masterclass” konferans serisinde alanlarında başarı kazanmış konuklar mesleki deneyim ve bilgilerini öğrencilere ve genç meslek profesyonellerine aktarmaya devam ediyor. 3 Mart saat 17.00’da gerçekleşecek Masterclass konferansına konuk olacak olan Sibel Asna “İletişimin Kurumun Süreçleri ile Olan İlişkisi” konusunda bilgi ve deneyimlerini  izleyiciler ile paylaşacak. Materclass konferanslarına katılım ücretsiz ve herkese açık.

Sibel Asna’nın “İletişimin Kurumun Süreçleri ile Olan İlişkisi” konulu konferans sırasında değineceği başlıklar şu şekilde :

 Sibel Asna'dan kurumsal iletişim konferansı

Kurumlar bugüne kadar iletişimi “kurumu iyi göstermek, yansıtmak” şeklinde düşünerek teşkilatlar kurdular, danışmanlıklar aldılar, basında yer almaya çalıştılar, reklamlarla ürünlerini satıp ne harika markalar olduklarını anlatmaya çalıştılar. Ancak her ne hikmetse tüm bu çabalara rağmen binlerce kuruluş gerçek anlamda “marka” olamadı, toplumun gönlünde yer edinemedi. Acaba neden? İletişimlerini yapamadıkları için mi? Neyi eksik veya yanlış yaptılar? Peki geçmişte yapamadıklarını, 21.yüzyılın yeni normali ve çılgın teknolojik gelişmeleri kapsamında hayata geçirebilecekler mi?

Sibel Asna ile Masterclass 3 Mart 2021’de saat 17.00’de Zoom platformunda gerçekleşecek.

* Etkinlik, Zoom üzerinden Türkçe gerçekleşecek.Kayıt olmak için bağlantıya tıklayınız :

https://www.ifturquie.org/etkinlik/sibel-asna-ile-masterclass-iletisimin-kurumun-surecleri-ile-olan-iliskisi/Yorumlar (0)
banner82
17°
açık
banner62
Günün Anketi Tümü
Kahramanmaraş’taki 18 katlı bina, Yıkılmalı Mı? Yıkılmamalı Mı?
Kahramanmaraş’taki 18 katlı bina, Yıkılmalı Mı? Yıkılmamalı Mı?
Namaz Vakti 22 Nisan 2021
İmsak 04:13
Güneş 05:41
Öğle 12:36
İkindi 16:19
Akşam 19:21
Yatsı 20:43
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Günün Karikatürü Tümü
banner69
banner113
banner133