“Ahlaklı belediyecilik bayrağını Kahramanmaraş’a dikeceğiz” “Ahlaklı belediyecilik bayrağını Kahramanmaraş’a dikeceğiz”
Toplantıda, Gelecek Partisi Genel Başkanı ve eski Başbakan Ahmet Davutoğlu da yer aldı.
Toplantıda, Kahramanmaraş'ın mevcut siyasi durumu, ilçelerin dinamikleri ve gelecekteki yerel seçimler için stratejik planlar masaya yatırıldı. Başkan Çevik, toplantının ardından yaptığı açıklamada, yerel seçimlerde aday seçimine büyük bir titizlikle yaklaşacaklarını ve Saadet Partisi ile ittifaklarının devam ettiğini belirtti. Ancak, diğer siyasi partilerle de görüş alışverişi yapmanın önemli olduğuna vurgu yaptı.
Gelecek Partisi olarak Kahramanmaraş'ta eski dostlar ve deneyimli isimlerle iletişimde olduklarını açıklayan Çevik, şehrin uluslararası standartlarda bir kent haline gelmesi hedefi doğrultusunda çalıştıklarını dile getirdi. Ayrıca, projelerini halkın talepleri ve ihtiyaçlarına uygun olarak şekillendirdiklerini belirtti.
Çevik, ilerleyen günlerde tüm adaylarını kamuoyu ile paylaşacaklarını ve halkın güvenini kazanarak Kahramanmaraş'a layık hizmeti sunacaklarını belirtti. Gelecek Partisi, Kahramanmaraş'ın her bölgesinde etkin bir yönetim anlayışıyla var olmayı, halkın yaşam standardını yükseltmeyi ve şehri modern dünyanın bir parçası haline getirmeyi amaçlıyor.
Editör: Haber Editörü