Yaşamevim Genel Koordinatörü Mehmet Ali KOÇER 2020 yılını %200 büyüme rakamı ile tamamladıklarını belirtti.

İkincielsaatler, Lüks, Estetik ve Yenilikçi Saatler Mütevazi Fiyatlarla Sizlerle İkincielsaatler, Lüks, Estetik ve Yenilikçi Saatler Mütevazi Fiyatlarla Sizlerle

Edirne’den Kars’a kadar Türkiye’nin her bir noktasında dokunabilen esnek yapısı sayesinde 2020 yılında beklentilerin üzerinde büyüyen Yaşamevim, 2021 yılında da aynı ivme ile büyümeye devam etmeyi planlıyor. Türkiye’nin yanı sıra Avrupa’da yaşayan gurbetçilere de hizmet veren Yaşamevim, ülke sınırları dışında faaliyet göstermektedir.

Koçer 2020 yılında; “Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finansman” yöntemleri ile özellikle dar ve orta gelirli ailelerin ev ve araç sahibi olabilmeleri için faizin oluşturduğu yükü kaldırarak bir maliyet avantajı sağladıklarını aktardı. Kişisel tasarrufların sektör aracılığı ile ekonomiye katkı sağladığını ve sektör müşterilerinin, banka müşterilerine nazaran borçlarına daha sadık olduklarına değindi. Bu vesileyle faizin ekonomiden aldığı payı yeniden ülke ekonomisine kazandırılmasında da önemli bir rol oynadıklarını belirtti.

Yaşamevim’in Pandemi sürecinde dahi büyüme ivmesinden kayıp yaşamadığı üzerine önemli vurgu yapan Mehmet Ali Bey sektörün ve Yaşamevim’in kişilerin hayallerine ulaşmasındaki en akılcı yöntem olduğunu belirtti. Yaşamevim yöntemlerinin kişiler için tamamen faizsiz, peşinatsız ve ara ödemesiz konut yada araç edindirme modeli olduğunu vurgulayan Koçer, 2020 yılında Yaşamevim olarak sektörde de bir çok ilke imza attıklarını vurguladı.

2020 yılının sektör ve Yaşamevim için verimli geçtiğini söyleyen Koçer, 2021 yılı itibariyle sektörde ki ivmenin yukarı yönlü hareketinin devam ederek konut satışlarında ki payın önemli ölçüde Faizsiz Finans sektörünün yoğunluğunda olacağını öngördüklerini ve bu doğrultu da 2021 planlamalarının tamamladıklarını söylediler.

Yaşamevim olarak birçok inovasyon çalışmalarında bulunduklarına ve sağlam adımlarla geleceğe hazırlandıklarının da altını çizen Mehmet Ali Bey, “Herkes hayalindeki yaşama kavuşsun” mottosundan söz ederek, alt ve orta gelir grubunun konut ve araç alabilmesi için Yaşamevim olarak farklı seçenekler sunduklarını belirtti.

2020 yılında olduğu gibi, 2021 yılında da katılımcılarının ihtiyaçları doğrultusunda hareket etmeyi planlayan Yaşamevim sektörde yapılmamış şeyleri yapacağına dair izlenimler veriyor.

2020 yılında Türkiye’nin 7 bölgesinde açtığımız şubelerimiz ile daha fazla katılımcıya ulaştırdık. Her ay yeni şubeler ekleyerek 2020 yılını 30 ayrı şehirde 36 şube açılışı ile kapatıyoruz.

Yaşamevim olarak sektör pazarında 2020 yılını yüksek büyüme oranı ile kapattıklarını belirtmişlerdir. 2020 yılında 36 şubesi ve yüzlerce çalışana istihdam sağladıklarını belirten Yaşamevim Genel Koordinatörü Koçer, 2021 yılında 72 şube açmayı ve bine yakın çalışan istihdam etmeyi hedeflediklerini söyledi.

Kuruluşumuzdan bu yana geçen süre çok verimli geçti. ARGE'mizi daha fazla geliştirerek mutlak müşteri memnuniyetini oluşturmaya çalışıyoruz. Her ay binlerce başvuru alıyoruz. En önemli hususlardan bir tanesi de herkesin istediği eve ve araca en kısa sürede Yaşamevim ile sahip olabilmeleridir.

Yaşamevim olarak ülkeye, aileye ve reel ekonomiye büyük katkımız olduğunu düşünüyoruz. Biz, insanların şubelerimize gelerek ya da çağrı merkezimizi arayarak, birlikte başarmanın mümkün olduğunu görmelerini istiyor ve neler yaptığımıza dair bilgi almalarını bekliyoruz. Kimsenin hayalleri akıllarda kalmasın. Herkes hayallerine Yaşamevim ile ulaşsın diyerek sözlerini sonlandırdı.