1923 yılında kurulan Türkiye Cumhuriyeti ile yaşta 99 Yıllık Eyüp Sabri Tuncer markası, 3. mağazasını Vadistanbul Alışveriş Merkezi’nde açtı.

99 yıllık hikayesiyle Türkiye’nin en köklü ve güçlü markalarından biri olan Eyüp Sabri Tuncer, artık sadece Ankara’da değil, İstanbul’da da kendi mağazasında sevenleriyle bir araya geliyor. Yurt içinde ve yurt dışında yüzlerce farklı satış noktasında bulunan marka, sevenlerini şimdi Vadistanbul’daki mağazasında ağırlıyor. Eyüp Sabri Tuncer, yeni mağazasında; geleneksel olana, yenilikçi ve modern bakış açısıyla yaklaşarak farklı kategorilerde geliştirdiği 600’den fazla ürününü ziyaretçileriyle buluşturuyor. 

Bebek ürünlerinden florürsüz diş macununa kadar her şey
Türkiye'nin ilk yerli limon kolonyası formülünü geliştiren Eyüp Sabri Tuncer, yok olmaya yüz tutmuş öz değerleri yeni nesillere aktarırken; dünyadaki trendleri takip eden, meraklı, cesur ve yenilikçi bir marka olarak her geçen gün büyümeye devam ediyor. Son dönemde florürsüz, titanyum dioksit, sls, sles, şeker, tuz içermeyen diş macunları ile yeni bir kategoride büyük ilgi gören marka, parabensiz, glutensiz, sıvı sabun, vücut losyon, şampuan, bebek ürünleri vb. kişisel bakım ürünlerinin yanı sıra vegan ve vejetaryen ürünleriyle; ürün geliştirme çalışmalarına sürekli yatırım yapan yenilikçi bir marka olarak da toplumun gelişen ve değişen ihtiyaçlarına eksiksiz cevap veriyor. Ev bakım kategorisinde ise; yüzey temizleyici, mutfak sabunu, oda kokuları, bebek çamaşır yıkama sıvısı ve dezenfektan ürünleri yer alıyor.

Türkiye’de ilk V-Label Sertifikası

Yeni ürün geliştirmenin uzun soluklu, özen ve zaman isteyen bir süreç olduğunun bilinciyle Eyüp Sabri Tuncer markası sevenlerinin talep ve ihtiyaçlarını dikkate alarak onların da yönlendirmesi ile sürekli yeni ürünler geliştirmeye devam ediyor. Yapılan ürün testi araştırmaların yanı sıra dünyadaki trendleri takip ederek Türkiye’de kozmetik ürünlerine ilk defa vegan ve vejetaryen V-Label sertifikası alan marka oldu. Bununla birlikte, 2011 yılından bugüne başta kolonya ürünleri olmak üzere sıvı sabun, losyon vb. kişisel bakım ve ev bakım ürünlerinde Braille Alfabesi kullanan ilk marka olan Eyüp Sabri Tuncer, ürünleri ile Altınokta Körler Derneği’ne düzenli olarak destek sağlıyor. Eyüp Sabri Tuncer, çölyak rahatsızlığı olan kullanıcılarının talepleri ve hassasiyetleriyle geliştirdiği glutensiz ürünleriyle de sektörde önemli bir yeniliğe imza attı.

Ünlü Kuaför Kısmet Wedding Coiffeurin Sezona iddialı bir giriş yaptı! Ünlü Kuaför Kısmet Wedding Coiffeurin Sezona iddialı bir giriş yaptı!

Türkiye’nin farklı noktalarında zincir ve yerel marketlerde de satışa sunulan Eyüp Sabri Tuncer ürünleri, Ankara’da Anafartalar caddesinde 99 yıllık tarihi mağazasında da sevenleriyle buluşuyor. Ayrıca Ankara Havalimanı iç hatlarda bulunan satış noktası ve e-ticaret mağazasından da tüm ürün çeşitlerine ulaşmak mümkün.

www.eyupsabrituncer.com

Eyüp Sabri Tuncer Hakkında:

Eyüp Sabri Tuncer markası 1923’ ten bugüne köklü değerlerini geleceğe taşırken, tüm ürünlerini uluslararası standartlardaki üretim ve hizmet anlayışı ile geliştirmektedir. Gelenek ve gelecek arasında önemli bir köprü olan Eyüp Sabri Tuncer markası, 99 yıllık tecrübesi ve üstün kalite anlayışı ile tüm üretim süreçlerinde teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, yenilikçi stratejiler ve tasarım anlayışı ile gerçekleştirmektedir. Kolonya ve doğal içerikli kozmetik ürünleriyle kalıcı ve özgün deneyimler sunarak “İyi Üretim Uygulamaları (GMP)” standartlarında üretim yapan Eyüp Sabri Tuncer, Türkiye’nin uluslararası standartlarda hijyenik üretim ve dağıtım yapan öncü markası olarak, koku ve ferahlığın önemli olduğu her alanda doğayı koruyarak değerlerimizi ve köklü geçmişimizi geleceğe taşımaktadır.Kolonya ürünleri başta olmak üzere sıvı sabun, losyon, kişisel bakım ve ev bakım ürünlerinde Braille Alfabesi kullanan ilk marka olan Eyüp Sabri Tuncer, çölyak rahatsızlığı olan kullanıcılarının hassasiyetleriyle geliştirdiği glutensiz ürünleriyle de sektörde önemli bir yeniliğe imza attı. Türkiye’de kozmetik ürünlerine ilk defa vegan ve vejetaryen V-Label sertifikası alan markanın ürünlerinde tercih edilen hammaddeler, cosmos, ecocert, organik vb. teknik belgelerle de desteklenmektedir. Eyüp Sabri Tuncer ürünlerinin kalitesi artırılır ve farklılaşma alanları gerekli belgelerin alımına uygun içerikler ile geliştirilir.

Hammaddeyi özelleştiren tüm bu teknik veriler, ürünleri de özelleştirmektedir. Ürün performansını analiz ederek gerekli testler gerçekleştirilirken, hayvanlar üzerinde hiçbir uygulama yapılmamaktadır.