Bugün, Netmarble rekorlar kıran mobil RYO’su MARVEL Future Fight için yeni güncellemede çok beklenen film Marvel Stüdyoları Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında temalı yeni kostümler, içerikler ve geliştirmeler getiriyor.

Bugünden başlayarak oyuncular Marvel Stüdyoları Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında temalı Doktor Strange, Scarlet Witch, Wong ve America Chavez için yepyeni kostümler elde edebilir. Yeni güncelleme oyunculara Wong’u Kategori-3’e yükseltme fırsatı da veriyor. 

Oyun deneyimini daha da geliştirmek için üç kişilik takımının güçlerini birleştirip bölümü gerçek zamanlı tamamlayacakları yeni ‘Çoklu Evren İstilası’ ortak oyun modu eklendi. Bu güncelleme ileride kaldırılacak olan ‘Ortak Oyun’ ve ‘Baş Düşman İstilası’ içeriklerini birleştiriyor. 

Ayrıca Ajanların sadece Süper Kahramanları değil tüm eşyalarını da kolayca görebilecekleri ‘MARVEL EVRENİ’ özelliği güncellendi. 

Mehmet Çevik'ten eşine oryantalli sürpriz! Mehmet Çevik'ten eşine oryantalli sürpriz!

Dünya çapında 120 milyondan fazla oyuncusu olan MARVEL Future Fight şu anda dünya çapında App Store® ve Google Play™'de mevcuttur.