Çocukların yaz tatillerini daha eğlenceli ve verimli şekilde değerlendirmelerine katkıda bulunmak için çeşitli etkinlikler gerçekleştiren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Magnet Yapım Atölyesi’ni miniklerle buluşturdu. Tarihi Maraş Kalesi’nde gerçekleştirilen etkinliğe çocuklar yoğun ilgi gösterdi.

Üç seans olarak gerçekleştirilen etkinliğe yaklaşık 300 çocuk katılım sağladı. Uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilen etkinlikte birbirinden güzel magnetler yapan çocukların mutluluğu görülmeye değerdi. Renkli anlara sahne olan etkinlikte çocuklarını yalnız bırakmayan ebeveynler de gerçekleştirilen etkinlikten dolayı Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

Ebeveynlerden Başkan Güngör’e Teşekkür

Büyükşehir Belediyesi, çocuk etkinlikleri kapsamında birbirinden eğlenceli ve öğretici programları miniklerle buluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda, Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde çeşitli yarışmalar ve gösteriler çocuklarla bir araya geldi. Çocukların doyasıya eğlendiği etkinlik, ebeveynlerden de tam not aldı. Etkinliklerin, çocukların sosyalleşmesine ve kişisel gelişimlerine önemli katkıda bulunduğunu ifade eden ebeveynler, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’e teşekkür etti.