CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım, “Haysiyetimize saldırana eyvallah edecek değiliz” diyen AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yanıt verdi.

İstanbul Mushafı Tanıtım Töreni'nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Haysiyetimize saldırana eyvallah edecek değiliz” dedi. Erdoğan’ın sözlerine yanıt CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım’dan geldi. CHP’li Yalım şu ifadeleri kullandı:
“Ülkeyi her anlamda, her alanda rezil eden, bir ileri iki geri gitmekten başka bir şey yapmayan AKP’nin başındaki zat yine konuşmuş. Konuşmuş ama ne konuşmuş! Demiş ki ‘Haysiyetimize saldırana eyvallah edecek değiliz.’ Pekala o zaman daha üç gün evvel sözde Ermeni soykırımı diyen Joe Biden’a nasıl eyvallah dedin Sayın Erdoğan? Şurada iki üç yıl evvel Trump emir verince nasıl da bırakıverdin papazı, unuttun mu Sayın Erdoğan? Daha dün FETÖ’nün finansörü dediğiniz Birleşik Arap Emirlikleri’ne paranın yeşili için nasıl da haysiyeti bir kenara bırakıp kucak açtınız, el sıkıştınız Sayın Erdoğan? Karşılıklı hakaretler ettiğiniz Devlet Bahçeli ile nasıl da güzel arkadaş oldunuz Sayın Erdoğan?”

Kahramanmaraş’ta iktidar ve muhalefet temsilcilerinden sert sözler! Kahramanmaraş’ta iktidar ve muhalefet temsilcilerinden sert sözler!