Başkan Akpınar’dan Gece Gündüz Çalışan Çevre Koruma Ve Kontrol Müdürlüğü Ekiplerine Teşekkür Başkan Akpınar’dan Gece Gündüz Çalışan Çevre Koruma Ve Kontrol Müdürlüğü Ekiplerine Teşekkür

14 Mayıs genel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kahramanmaraş Milletvekili Adayı olan Mehmet Bağlar, Partisinin düzenlemiş olduğu basın toplantısında konuştu. 

“ŞEHİTLERE SAYGIMIZDAN BUNU YAPMADIK!”
Bağlar, 14 Mayıs akşamı kornaya basıp şehir turu atan kişilere yönelik ise, “ Bu seçimin kazananı biziz. Kahramanmaraş’ta Ak Parti 6 milletvekili sayısını 5’e düşürdü. Biz bir olan milletvekili sayımızı 2’ye çıkarttık. Cumhurbaşkanlığı seçimi ise ikinci tura kaldı. Kornaya basıp gezmesi gerekenler bizdik ama biz bunu yapmadık. Sağduyulu ve soğukkanlılığımızı koruduk. Yine korumaya devam edeceğiz.”dedi.

DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ
İkinci tura kalan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden mutlu sonuçla ayrılacaklarını kaydeden CHP’li Mehmet Bağlar,“Mutlaka ve mutlaka ikinci turda bu seçimi alacağız. Buna inanıyoruz ve daha çok çalışacağız. Bundan halkımızın hiç şüphesi olmasın. Biz geldiğimizde ülke nasıl yönetilir tüm Dünya’ya göstereceğiz.”diye konuştu.
 

Editör: Haber Editörü