Basın İnternet Medya Yayıncılar Genel Merkez Çanakkale İl Temsilcisi Zafer Durmaz Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir'i Ziyaret Etti.

WhatsApp yeni özellikler geliştirmeyi sürdürüyor! Emoji ifadeleri... WhatsApp yeni özellikler geliştirmeyi sürdürüyor! Emoji ifadeleri...

Basın İnternet Medya Yayıncıları Genel Merkez Çanakkale İl temsilcisi Zafer Durmaz, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı Sayın İsmail Kaşdemir'i makamında ziyaret ederek, Basın yayın faaliyetleri hakkında bilgilendirmede bulundu.

BİMYAD Çanakkale İl Temsilcisi Zafer Durmaz Alan Başkanı İsmail KAŞDEMİR'e Çanakkale ve tarihinin ülkemiz ve de uluslararası alanda tanıtılması noktasında ki başarılarından dolayı bir plaket takdim etti. Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığının çalışmamalarındaki başarılarının devamını dilediğini belirterek Çanakkale Yerel basını olarak her türlü desteği vermeye devam edeceklerini ifade etti.

Daha Sonra BİMYAD Çanakkale İl Temsilcisi Zafer Durmaz Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı Sayın İsmail Kaşdemir'e Plaket Takdim Etti.