Bozdağ Ailesi tarafından şehre kazandırılan Döngele Bozdağ spor Kulübü ilk ziyaretini Spor’un kalbi Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne yapmıştı. Kulübün kurulumundan haberdar olan İl Müdürü Cemil Boz ilk fırsatta yeni kurulan Döngele Bozdağ spor Kulübünü iadeyi ziyaret için Futbol antrenmanına katılıp sporcuların heyecanına ortak oldu. 


İş Adamı Spor Sevdalısı Hakkı Bozdağ tarafından kurulan Kulübün Başkanlığını iş Kadını Dilek Bozdağ Yönetim kurulunda ise İş Adamı Eyüp Bozdağ, Oğuzhan Bozdağ, Emine Bozdağ, Ömer Çayır, Levent Aktaş, Ayşenur Aktaş yer alıyor. Yeşil Sahalara KIRMIZI-BEYAZ-SİYAH renklerle çıkacak olan Döngele Bozdağ Spor Kulübü, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile spor federasyonlarının düzenlediği veya izin verdiği Futbol ve diğer faaliyetlere veya spor müsabaka ve yarışmalarına katılmak ve bunların hazırlık ve eğitim çalışmalarını yapmak amacıyla kurulmuş olup Kahramanmaraş’a yeni bir sportif heyecan kazandıracak olurken onların heyecanına ise antrenman ziyaretinde bulunan Kahramanmaraş Gençlik ve spor İl Müdürü Cemil Boz ortak oldu ve ilk cümlesi "kurulur kurulmaz kalabalık bir futbol ordusuyla sahaya çıkmak her babayiğidin harcı değil, burası hemen Futbolcu fabrikasına dönüşmüş. Sizleri ve sporcularınızı cesaretlerinden dolayı takdir ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum" dedi.  

Euro 2024 Türkiye Euro 2024 Türkiye

“BİZ HER ZAMAN YANINIZDAYIZ”
Sporun ve sporcunun her zaman yanında olduklarını dile getiren Kahramanmaraş Gençlik ve spor İl Müdürü Cemil Boz, " gençlik ve Spor Bakanlığımızın şehrimize kazandırdığı ve bizlerin spor camiasına tahsis ettiği bütün tesisler emrinizde. Bütün tesisler sizin, bu tesisler sizlerle coşacak. Sizler olmazsanız bu tesislerin anlamı yok. Bizler sizlerin hizmetkarıyız. Bu Noktada Kulübünüzün bütün tekliflerine açığız ve bizi rahat bırakmayın projelerinizi her zaman bekleriz. Bizler bu şehre tesis anlamında hala yapılmasını istediğimiz bu da olsun dediğimiz tesisler var. Kahramanmaraş kent merkezi ve ilçeler spor tesislerine kavuşmaya devam ediyor. Çağlayancerit, Ekinözü, Elbistan, Andırın, Afşin, Türkoğlu, Pazarcık gibi Kahramanmaraş'ın bütün ilçeleri spor salonu ve ışıklandırmalı futbol sahalarına kavuştu. Depremde zararlar gördü ama tez zamanda üstesinden geleceğiz inşallah. Kahramanmaraş her şeyin en iyisine layık. Şehrin sportif faaliyetlerini üst seviyeye çıkaracağız. Sizlerde Gere Futbol, Gerek Voleybol, gerek Güreş kategorisinde başarıya ulaşıp şehrimize farklı bir değer kazandıracaksınız biz Gençlik ve spor İl Müdürlüğü olarak yanınızdayız” dedi.

Editör: Haber Editörü